Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok a Vizsga (The...

Ajánlanátok a Vizsga (The exam) c filmhez hasonló filmeket?

Figyelt kérdés
Arról szól a film,ha eseteg valaki nem látta,hogy egy állást hírdetnek és a jelentkezők közül a legjobb nyolcat bevezetik egy szobába,elmondják nekik a vizsga szabályait és egy kérdés van,amire egy választ várnak tőlük.Arról szól a film,hogy megpróbálnak rájönni a kérdésre.Szóval egy ilyen gondolkozós film,meglepő csavarral a végén.Valaki hasonlót?:)
2011. nov. 6. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

például a Kocka film, ami abban hasonló, h ugyanígy összezárnak néhány embert. Mondjuk szerintem az félelmetesebb, meg durvább, de tök jó. Össze vannak zárva egy kockában, és minden kockában átjuthatnak másik kockákba, de egy csomóban gyilkos csapda van. És persze próbálnak kijutni.


A másik, ami nagyon hasonló, annak a címe elég fura, de azért érdemes megnézni: A Grönholm-módszer (mondjuk valahol csak simán úgy írják, h A módszer). ez egy spanyol film és talán még inkább hasonlít az Examre, bár ez nem thriller. Mert itt is össze vannak zárva és ez is állásinterjú.


Szerintem nézd meg valamelyiket, remélem tetszenek.

2011. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emlékezetkiesés.

Szerintem nem túl ismert, de hasonló film, itt is nagy csavarral a végén.

Meg a Kísérlet, bár ott nem igazán van csavar.

2011. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
The Task / A feladat /
2012. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2012. febr. 27. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Eredet
2016. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!