Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb sorozat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:04
1 2 3 4
 11/39 habibi ***** válasza:
Született feleségek és Dr.House
2011. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Criminal minds, CSI, Bones
2011. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult? Akkor hogy hogy nem érted?

Nem szarult el, épphogy izgalmasabblett. Újabb,és újabb rejtélyek léptek fel. Százával. A sorozat nem mindegyiket válaszolta meg, de jobb is így, mert az ember fantáziájára is bízzunk momentumokat, gondolták a rendezők. Az én fejemben sem teljes minden, nincs egy egységes egész, de 92 %-át megértettem. Igaz, nem egyedül, internet, barátok, LOST - fanok segítségével. Ha meg szeretnéd érteni, magyarázhatok el dolgokat, ha akarod.

2011. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy nem értettem, a nagyját értettem, természetesen én sem a 100%-át.

És az utolsó évadjainál pedig nagyon nagy volt a minőség romlása.

Első 2-3 évadot tűkön ülve néztem, aztán ez az érzés elmaradt, még mindig jó sorozat volt, de ha az első évadjai is olyanok lettek volna lehet nem néztem volna végig.

Amikor már nem féltek a "the others"-ektől már kb semmi tétje sem volt a sorozatnak, mindig tudtad kivel van dolguk, de az első pár évadba...igazi rejtély, fogalmad sem volt mi lehet, gondolkodtál.

2011. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Hello!


Dexter

The walking dead

Homeland

Breaking bad

Tudorok

2011. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

A többi évadon is volt mit gondolkodni. Pl. a számok eredete, hogy miért is vannak ott, miért okoznak szerencsétlenséget, miért vannak névhez kötve stb.

A sziget újabb titkaira derült fény, Jacob mivoltára, a Sziget őrzőire. Az időben is ugrálltak, mikor elmozdult a sziget...egyszerűen nekem még talán ezek az évadok jobban tetszettek, mint az elsők. Talán nem volt annyi rejtély.

2011. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok, szerintem, és fórumokat/honlapokat böngészve sokak szerint elfáradt a sorozat pár évad után.

Igen, volt még sok rejtély, de már nem tudott annyira lekötni, tudtam, hogy xy úgy sem halhat meg, és tudtam, hogy a számokra meg Jacob-re is előbb-utóbb majd úgyis adnak választ, csak elhúzzák az évad végéig.


Igazából nem is tudom annyira megfogalmazni miért nem tetszett annyira, de attól még mindenkinek ajánlom azt a 6 évadot, még ha voltak ingadozások is, a Lost egy örök sorozat marad.

Viszont kb a Lost volt az utolsó jó sorozat országos adón, ma már csak kábelen megy értelmes műsor.

2011. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Dr.Csont ,A Mentalista , Hazudj, ha tudsz !

Szerintem ezek a legjobbak :D

2011. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Lost-tól nincs is jobb, de a másik kedvencem a Szökés. De csak itt-ott néztem bele szóval...De azért Lost-ba vannak fura dolgok, amiket nem értek...
2011. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
Hawaii Five-O; Így jártam anyátokkal; Már megint Malcolm; Nevem Earl
2011. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!