Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb sorozat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:04
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Az elit alakulat (Band of Brothers)
2011. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:

Így jártam anyátokkal

Fergeteges.. :D

2012. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Dr. Csont, Szökés, Így jártam anyátokkal
2012. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Zentai Ádám válasza:
A Trónok harca megunhatatlan 1 részt megnézel és nem tudsz leállni legalábbis nálam így van :D
2012. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Walking Dead !!! Nagyon-nagyon jó! :D
2012. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Amiket én nézek, néztem végig

Dexter

Himym

BMS (Blue Mountain State)

Game of Trones

El Barco

Gossip Girl

Skins


Csak hogy beszéljek is róluk

A Dexter egy zseniális sorozat... Az emberi elme rejtelmei, a fordulatok. És olyan dolgok történtek benne ami szabályszerűen fájdalmat okozott. Anyám nem tudta mi bajom volt miután megnéztem egy-egy részt. Leterhelt kicsit mentálisan mert nem egy felszabadító dolog de egyszerűen aki rászokik nem tud leállni.


Az így jártam anyátokkal (himym) egy könnyed romantikus vígjáték hihetetlen poénokkal és király karakterekkel. Délutáni felüdülésnek remek bár kicsit hosszan elhúzzák már a sok évaddal. :)


A BMS-ről nem tudok mit mondani. Elég beteg sorozat, ha lesüllyedsz egy bizonyos értelmi szintre miután élvezni tudod az amúgy hatalmas poénokat nagyon királyságosnak fogod találni. Parti, Szex, Drog szerelmeseinek remek.


Trónok Harca - Ha túllépsz a tényen hogy előtted röpködnek a fejek és folynak a belek nagyon fog tetszeni ez a képzelt világban játszódó hihetetlen fondorlatos lovagsztori. 18 + szigorúan (A könyvet ajánlom mellé :D)


El Barco - Nemrég akadtam rá, szintén olyan sorozat hogy 200-on volt a pulzusom minden rész alatt. Tulajdonképpen a világvége után játszódik amit egy bárkányi ember élt túl. Most jön a 3. évad :)


Gossip Girl - igazi csajos sztori ármánykodással, szerelemmel csalódással. Jó pasik, jó csajok. Többször hallottam hogy még fiúk is élvezték :) Szóval nem kell tőle elzárkózni.


Skins - Szintén fiatalokról szóló szex drog parti témájú sorozat. Sok drámával. A 3. 4. évadra eléggé eldurvul a sztori utána már nem követtem. :)

2012. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
A Bharátok Közt
2013. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Csillagkapu franchise

Mentalista

Hetedik mennyország

Simpson család

2013. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Dexter!
2013. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Született feleségek

Kés alatt

Skins

Sírhant művek

Fiúk a klubból

2013. okt. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!