Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek voltak számotokra a...

Melyek voltak számotokra a legmegrázóbb és/vagy legmegdöbbentőbb tv-sorozatbeli halálesetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 12:20
1 2 3 4 5
 31/44 Warren Scott ***** válasza:
100%

És senki nem mondta ezt:


SPOILER


Hoban 'Wash' Washburn halála a Serenity-ben.

Nálam szinte családtag volt a Firefly sorozat közben megszeretett fickó állandó forrása a humornak és lojalitásnak, és pont a világ legjobb repülését tudta le egy kényszerleszállásnak is nevezhető lezuhanással, mindenki túlélte a fedélzeten és akkor mondat közben felnyársalják szegényt =(


A mai napig emlékeztet rá, hogy milyen hirtelen lehet vége mindennek.


END OF SPOILER


Ha még nem láttad, akkor most jól lelőttem az egyik legmeredekebb jelenetet, de attól még mindig kiváló élmény az egész Firefly sorozat és a záró Serenity mozifilm. ;)

2014. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
A Teen Wolf-ban Boyd, Allison, és Aideen halála.
2014. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
A Merlinben (BBC) Arthur halála. Órákig zokogtam utána XD pont karácsony volt...
2014. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Vészhelyzetből Dr. Mark Greene halála. :( Kisírtam a két szemem azon az epizódon.
2014. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
na és Charlie bácsi halála senkit nem rázott meg a két pasiban? :D
2014. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Elég megdöbbentő volt az American Horror Story első évadában Violet Harmon halála.
2014. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

engem a Grace klinikából Lexie halála rázott meg, azóta már főleg csak azért nézem a sorozatot, mert olyan sok évadot végignéztem...


A dokikban Cox barátja (Jordan tesója). Főleg azért, mert eléggé idegen volt a sorozattól, de nekem emlékezetes volt.


A Once Upon a Time-ban Graham


Ja meg a Pimaszokban, amikor meghalt az apa.

2014. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Új listás: Shay a Chicago Fire 3x01-ben.
2014. okt. 5. 08:30
 39/44 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyan kategóriát, hogy "legdühítőbb". De oké, vegyük a legmegdöbbentőbb sorba, mivelhogy bíztam abban, hogy a készítők nem teszik ennyire kiszámíthatóvá a sorozatot. De mégis megtörtént: Siobhan a Banshee 3x05-ben.
2015. febr. 15. 15:16
 40/44 anonim ***** válasza:

amikor indult az ostrom,akkor már könyvelhető volt,hogy siobhan-nak annyi lesz,mert a városból nem fog elmenni hood,különben akkor vége a sorozatnak.

ezt leszámítva milyen jó sorozat már a banshee nem?:)

az utóbbi évek talán legjobban várósa.

és hogy írjak azért a témához is-

flint a the 100-ból.

de ez is olyan volt,mint a bsg-ből cally.

idegesítő okoskodó nyápic volt,akit végeredményben a nézők gyűlölete szavazott ki,a sorozat készítők meg kiírták.

siobhan viszont jó karakter is volt,meg kedvelhető is.

meg a nagydarab indián is kedvelhető,de amit csinált az ostrom meg a nő megölése logikátlan volt,szóval az a rész tényleg érthetetlen és értelmetlen.

annyi,hogy intézzük el,hogy hood megint csajozni tudjon mielőtt megjavul véglegesen és a városban tudjon maradni.

2015. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!