Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani nekem ehhez...

Tudnátok mondani nekem ehhez hasonló filmeket? Vagy valami jó filmet? . (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval itt a hétvége, és szeretnék nézni valami jó filmet... Igazából arra lennék kiváncsi, hogy esetleg nem tudnátok-e mondani nekem "A repülő tőrök klánja" - hát hasonló filmet... Aki nem ismerné annak mondom, hogy ez egy ilyen szamurájos film, szal. engem is valami ilyen érdekelne.. lehet kaján, kínai, Thaiföld... csak valami ilyen harcolós, szamurájos, kicsit romantikus filmre gondoltam...

Vagy, ha ilyet nem tudtok, akkor valami jót... lehet akció, romanikus, horror is, csak valami olyan kellene, ahol pörögnek az események, és nem alszok bele a beszédbe... de valami szamurájosnak nagyon örülnék azért :p előre is köszi! :D


2011. nov. 12. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Van jó sok ilyen film, ez egy külön stílus, a neve wuxia.


Itt egy kis lista, vannak köztük jók:

[link]

2011. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!