Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplötők a...

Ki a kedvenc szereplötők a Vámpírnaplok cimű sorozatbol és miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nézni azt a sorozatot, de anyukám, és a húgom igen. Szerintük teljesen úgy nézek ki, mint a Jeremy nevű szereplő. Oda is hívtak, hogy nézzem meg... hát meg is lepődtem.

(18/F)

2011. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Katherine, mert egy k*rva.:D
2011. nov. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 21. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Caroline-t szeretem. Olyan kis bolondos szőkének látszik, de azért mégse olyan hülye, mint mutatja, amióta vámpír azóta meg főleg bírom.

Katherine is csúcs, én is szeretem, hogy olyan kis ribi, pont az ellenkezője Elenának, aki meg tisztára be van savanyodva. :P

2011. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Damon a kedvencem, vicces, sok poénja van, néha meggondolatlan és hirtelen dönt, de a lelke mélyén jó, nagyon is, és eléggé nehéz lehet elviselni hogy a tökéletes kisöccse mindig elhappolja előle a csajokat, meg aztán szerintem Stefán ezzel az állandó önfeláldozásaival, nem túl emberi , az embereknek hibáik vannak neki nincsenek, legalábbis jobbik korszakaiban..
2011. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gloria92 ***** válasza:
Damon, Catherine, Caroline, Rebecca <3
2012. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem eddig úgy volt hogy Annabel, de mostanában főleg Katherin :D De csak mert egy elmebeteg rib*nc :D Imádom.
2013. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!