Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a különbség a Vámpírnaplók...

Mi a különbség a Vámpírnaplók és az Alkonyat között, és miben hasonlítanak?

Figyelt kérdés

én pl szeretem a vámpírnaplókat, de nem a sok szerelem, dráma stb miatt, hanem mert izgalmas dolgok történnek benne

az alkonyat az mennyivel izgalmasabb, vagy mennyivel csöpögősebb?


2011. nov. 26. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az alkonyat ugyan az csak minden féle izgalom nélkül
2011. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nem nézem meg az alkonyatot
2011. nov. 26. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Holdfényt. Az egy jó kis vámpíros sorozat.:D
2011. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az alkonyat egy kalap szar, rém unalmas, nulla izgalommal kb
2011. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alkonyat inkább a szerelmi-érzelmi szálra megy, míg a vámpírnaplók sokkal pörgősebb és szerteágazóbb. Amiket írtál, azok alapján az alkonyat nem tetszene Neked (szerintem).
2011. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Mind kettőben van egy önzetlen hősszerelmes vámpír és egy önzetlen emberi lány, na meg vérfarkasok. a vámpírnaplókban Elena egy menő csaj mindenki odáig van érte gyönyörű, mindene megvan Bella ( az alkonyat emberi lánya) Egy átlagos lány , a szokottnál kevesebb baráttal ,csendes, nem szeret a középpontban lenni. a két lány karaktere teljesen más. Belle a jövőre is gondol, nem akar Edward nélkül élni vámpírrá akar válni Elena viszont a gondolattól is írtózik hogy vámpír legyen.Mind két lány feláldozná magát azért hogy szeretteit megvédjék. Mind a kettőben kialakul egy szerelmi háromszög. A Vámpírnaplók esemény dús, az alkonyat inkább az érzelmi szálakra épít Bella egy átlagos lány Edward egy tökéletes vámpír pasi, hibátlan, nincs sötét oldala úgy mint Stefánnak minden átlagos lány álma hogy egy ilyen " tökélyjel" jöjjön össze, jobban bele tudják élni magukat a nézők, én még is azt mondom hogy az alkonyat mint film semmit mondó a könyvhöz képest, na azt érdemes elolvasnod, az tényleg magával ragadó, átérzed a szereplők helyzetét vívódásait.
2011. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb szerintem, hogy a Vámpírnaplókban van motivációja az egyébként nagyon is reális, életszerű karaktereknek, a Twilightnál, ahol sablonosak a szereplők, minimális árnyaltsággal, ez a legtöbb esetben hiányzik. Illetve, amelyik karakternek esetleg mégis van, azt háttérbe szorítják.
2012. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!