Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Twilight-r...

Mi a véleményetek a Twilight-ról mint könyv?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok-e elősször azt elolvasni a könyvet és utána megnézni a filmet vagy ugyanolyan élvezhető-e a könyv ha már megnéztem a filmet.Mi a véleményetek a könyvről?Jó-rossz?

12L


2011. nov. 26. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Először a könyvet olvasd el, mindig először a könyvet.

Én anno beleestem abba a hibába, hogy a Twilight filmet láttam elsőnek, majd csak utána kezdtem el a könyvet. Hát, végigbukdácsoltam a könyvön, mégsem élveztem, hiányoztak belőle részek, amiket a filmben megemlítenek, a könyvben nem. Mondjuk lehet, hogy a könyvvel volt baj, mert mikor a Harry Pottert olvastam a film után, azt élveztem.

A könyvről a véleményem pedig röviden annyi, hogy bár merőben jobb a filmnél, mégis még mindig ugyan az a nyálas, romantikus történet egy esetlen lányról és egy tündérfiúról. 14/L

2011. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!szívesen vennék még pár választ még. :D
2011. nov. 26. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is olvastam az összes könyvet, és a filmeket is láttam. Nekem jobban tetszik a könyv, és mindenképpen először olvasd el és utána nézd meg.
2011. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, én a film után olvastam a könyvet és így is tetszett. :) És volt, hogy a könyv olvasása után csaptam a homlokomra, hogy "aha, ezt a filmben ezért csinálták így" :D És már jobban értettem a célzásokat. Olyan dolgokat is észrevettem, amiket elsőre nem és szerintem ezek a részletek jobban árnyalják a filmet is.
2011. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A könyv jobb, mint a film, de még így is fos mindkettő.

Bár 12 éves lánynak tetszeni fog.

2011. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen a könyvvel kezd, tényleg sokkal élvezhetőbb és érthetőbb lesz tőle a film. Mivel Bella meséli el az egész sztorit, sokkal átláthatóbb, mint a film.
2011. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!