Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alkonyat című könyvbe/filmb...

Az alkonyat című könyvbe/filmbe a vámpírok nem tudnak szexelni vagy Bella miért akar Edwarddal lefeküdni mielőtt átváltoztatják?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Mert az egész alkonyat egy ökörség :).
2011. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

mert ha szűzen változna át,akkor a szűzhártyája minden aktus után összeforrna.

ezért akarja elveszíteni előtte.

2011. nov. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért akarja, mert még emberként akarja megtapasztalni, hogy milyen a szex. Tudja, hogy ha átváltozik megváltozik az érzékelése és azt akarja, hogy még emberként elveszítse a szüzességét.
2011. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a második válaszból nem igazán tudom levenni hogy az most komoly-e vagy nem. a harmadiknak köszönöm!:)
2011. nov. 28. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. A második hülyeség, szó sincs ilyesmiről se a könyvekben, se a filmekben.
2011. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az hogy nem tudnak.. tudnak csak éppen veszélyes mert a vámpírok olyan erősek hogy egy rossz mozdulat és össze roppantják az embereket, Edward fél hogy nem tud uralkodni magán és árt Bellának. Bella emberként akarja megtapasztalni hogy milyen érzés ez, mert tudja hogy a vámpírok mindent másképpen érzékelnek, azt viszont csak vámpírrá változása után tudja meg, hogy sokkal erősebben jobban éreznek mindent, Edward ezt nem mondta el neki mert az utolsó percig abban bízott hogy Bella letesz a vámpírrá változásról, ez egy ideig így is tűnt..
2011. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik vagyok (megint). Én is ugyanezt írtam, mint te, kedves előző. Ne offolj!
2011. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így igaz!Csak annyit hagytatok ki hogy Bella nem tudja mennyire változik meg mikor vámpír lesz és addíg akar lefeküdni Edwar-al amíg még "így kívánja".
2011. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!