Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen zene szól a Transformer...

Milyen zene szól a Transformers c. 2007-es filmben, amikor Sam felszedi a lányt a kocsijával?

Figyelt kérdés
Amikor Sam felszedi a lányt a kocsijával,a rádióból szól egy dal,aminek szeretném megtudni az előadóját és a címét.Ha valaki tudja írja meg.
2008. márc. 24. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én csak egy számot tudok a filmből,a Linkin Park:What I've Done-ját.Lehet,hogy nem ez az (mert nem láttam a filmet),de hátha mégis!:))

Keress rá a számra a youtube-on!

2008. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,ezt tudtam. :D

Már a film zenei albumára is rákerestem,de az a dal,amit én szeretnék,nincs rajta.

Ha valaki tudja,segítsen!

2008. márc. 29. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja,akkor bocsika!Sajna nem láttam.Hátha megnézem addig,ha rájövök,biztos írok!

Az előző hozzászóló voltam,de erre gondolom,rájöttél!:)

2008. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a zenekar neve Used a szam cime pedig "pretty hansome awkward".Super jo szam es erdemes a sountrack utan nezni mert vannak meg kewllemes zenek rajta! szivesen;)
2008. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,habár nem ere gondoltam,mert az egy lassú dal.de ez sem rossz,amit te megadtál. :D
2008. ápr. 2. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

látom nem jött értelems válasz :)

nos :the cars:drive

2009. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gőte ***** válasza:
100%
Before it's too late
2011. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!