Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a H2O Egy vízcsepp...

Szeretitek a H2O Egy vízcsepp elég című sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Melyik évad a kedvenced? Lesz 4.évad?
2011. nov. 29. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
nem. mert egyszerűen irritál az egész sorozat. egyik évad sem a kedvencem. nemtudom, nem is érdekel :D
2011. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért irritál? :D mennyi idős vagy? Illetve lány vagy? :)
2011. nov. 29. 19:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm!!!

18/f

2011. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig jó :D főleg az első két évad.:)
2011. nov. 29. 22:04
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretem nagyon <3

16 éves lány vagyok és nem érzem cikinek. Többi "tinisorozattól" rosszul vagyok, de a h2o aranyos. Meg érdekes. Engem szórakoztat.

Elvileg nem lesz 4. évad, túl öregek a szereplők már hozzá :(

2011. nov. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne ciki?;) ez amúgy sem ilyen gagyi rajzfilm hanem egy sorozat.;)

Az első két évad a jó főleg.

Amúgy elvileg van 4.évad most novemberben kezdik vetíteni külföldön.

2011. nov. 30. 05:53
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

első vagyok!

nem tudom megmagyarázni. egyszerűen rosszul vagyok tőle. 19 vagyok és fiú :) de szeretem az ilyen tini cuccokat. csak pont nem ezt... akkor inkább Zack és Cody vagy Hannah Montana :P

2011. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első évad még szódával elment, de a többi borzalmas. Én speciel nem értettem, hogy a Charlotte nevű csajt minek utálták ennyire? Komolyan még ő volt a legszimpatikusabb az egész elfuserált bagázsból. A színészi játék tekintetében, pedig egyiküket sem fogják Golden Globe-díjakkal üldözni.
2012. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Charlotte önző egoista csaj volt aki keresztbe tett a lányoknak. Azt hitte ő a világ közepe, de tévedett. Meg lewisra is raakaszkodott, cleora meg féltékeny volt lewis miatt. Emlékszel lewis szulinapi partyjara? Charoltte rendezte és mindent olyanra csinált ami neki tetszik és nem lewisnak. Barátokat is olyat nem hívott aki lewis barátja, vadidegenek voltak ott.
2012. aug. 3. 15:14
 10/14 anonim ***** válasza:
De Cleo is egy hülye p*csa módjára viselkedett. Miután szakított Lewis-szal, mindenféle hülyeséget talált ki Charlotte-ról és indokolatlanul féltékenykedett. Pedig ő szakított! Utálom az ilyen fontoskodó libákat. Ezek után Charlotte még is,hogyan állhatott volna normálisan Cleo-hoz. ?!
2012. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!