Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a H2O Egy vízcsepp...

Szeretitek a H2O Egy vízcsepp elég című sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Melyik évad a kedvenced? Lesz 4.évad?
2011. nov. 29. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én nem emlékszem rá h cleo bármikor is keresztbe tett vna neki, sőt tudta h lewis charlottettal jár és békén hagyta pedig szerette. Az meg természetes ha lewis és cleo néha összefutott mert gyerekkori barátok voltak.

Charlottnak meg szerintem volt egy kis paranojjaja mert betegesen feltekenykedett cleora indokolatlanul.


Amugy cleot én sem szeretem az én kedvencem rikki meg mondjuk bella is eleg aranyos a 3.evadba.

2012. aug. 3. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Annyit én hozzátennék, hogy a barátnői hülye cafkák, mert kiengedik a delfint és így bajbasodorják Lewist.
2012. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szeretem. tök jó pedig 16 éves vagyok. főleg azt az évadot szeretem ahol már emma helyett bella van.
2013. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, a második évad a kedvencem.
2016. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!