Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lessz az Alkonyat-Hajnal...

Mikor lessz az Alkonyat-Hajnalhasadás-nak magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még nincs semmi biztos infó, mert ha lenne akkor már lehetne találni róla valamit... engem az érdekelne hogy nem e olvasott valaki valahol valami olyat ahol megközelítőleg leírták a dátumot hogy mikor várható a magyar szinkronos változat vagy valami hasonló! :)
2011. nov. 29. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Állítólag 2012 tavasszal. :\


Viszont magyar feliratos már van.

2011. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

felirattal már láttam moziban is és tűrhető minőségben le is töltöttem, és a BS Player segítségével sikerült hozzá a feliratot is leszedni, meg hálistennek annyit azért értek angolul hogy megértsem hogy mit beszélnek közbe :) de csak jobb ha az ember anyanyelvén tudja nézni a filmet ^^ és remélem azért egy kicsit hamarabb lessz a szinkron *_*

azért köszi az infót ^^

2011. nov. 29. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!