Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A Hullám c....

WorfHadnagy kérdése:

Mi a véleményetek A Hullám c. filmről?

Figyelt kérdés
(Lehetőleg kulturáltan válaszoljatok! Köszi).
2011. dec. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó film. Az egyik kedvencem. :D
2011. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DDD97 ***** válasza:
100%
Rávettek, hogy megnézzen, uncsin indult.. szokásos, tipikus téma.. de valami az utolsó 30-40 percben nagyon nagy fordulatot hozott..és imádom ha valamilyen filmről lehet vitatkozni, akkor ez az! több nézőpontot használ, és sok költői kérdést vet fel.. és hát a végén, ami történt teljesen megrázó...
2012. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Állítólag Angliában, vagy hol volt is egy ilyen eset... Csak ott konkrétan a nácizmussal. Jó kis gondolkozós film, szegény gyerek teljesen belebolondul az autokráciába...
2012. máj. 14. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Igen, valós történeten alapszik. Persze a valóságban nem volt ilyen durva a dolog. Van egy regény is, és egy másik film is, amik ugyanezt mutatják be, de azok sokkal közelebb állnak az eredeti történethez (és - szerintem - unalmasabbak is). Mindkettőnek A hullám a címe, ha gondolod nézd meg/olvasd el őket, veszítenivalód végül is nincs. :D

2012. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!