Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlotok animéket?

Ajánlotok animéket?

Figyelt kérdés

Ezek láttam eddig:

Bleach, Naruto, Ore no imouto, Toradora!, Kimi ni todoke, Shuffle!, K-on, AnoHana, Hanasaku-iroha, Ouran high school host club, Bokura ga ita, Death Note, FMA, FMA bh, Kuroshitsuji, Mayo Chiki, Vampire Knight, Chrno Crusade, Lovely complex, Soul eater, Honey and Clover, Nana, Detective conan, Shugo chara!, Nodame Cantabile, Minami-ke, Hell girl, Air


Asszem ennyi de lehet h vmit kihagytam xd.

Szal ajánlhattok olyat is ami vicces/romantikus, de a harcolós animéket is szeretem. (pl.:Naruto,Bleach,Chrno Crusade stb..)


2011. dec. 3. 01:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nagyon koszi :)
2012. jan. 9. 16:16
 12/21 anonim ***** válasza:
sztem a trinity blood is nagyon jó
2012. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
jaaj abba már belenéztem lehet h folytatom! :) köszi
2012. jan. 26. 19:59
 14/21 anonim válasza:
Fairy Tail
2012. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
One Piece-t ajánlom:D meg a Brave10, Hetalia, Ore wa zombi desuka? Devil may Cry, Mitsudomoe, Beating Angel Dokuro-chan, Zombie Loan, Togai no chi, junjou romantica, sekaiichi hatsukoi, highschool of the dead
2012. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszii!:)
2012. febr. 5. 22:16
 17/21 anonim ***** válasza:
szivesen:D
2012. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Vicces-harcolós animék (eltérő arányban):

- Full Metal Panic (mondjuk ezt már írták)

- Katekyo Hitman Reborn!: maffiás, Családépítgetős majd egyre inkább harcos anime :)

- Code Geass: az egyik legjobb. Van benne akció is, néhol humor is. Sok részletben hasonlít a guilty crown-ra, csak sokkal jobb. Kb mindenben (szereplők karakteresebbek, összeszedettebb a történet és még az Opening/Ending is ütős) :)


Ha nem ragaszkodunk a kategóriákhoz, csak ahhoz, hogy jó legyen, akkor még a Death Note mindenképp megemlíthető...

2012. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

-Inu x Boku SS (romantikus, kicsit misztikus...vagy milyen)

-Acch Kocchi (Most jelenik meg: kissé gyerekes, kedves, egyszerű, aranyos, romantikus)

-Hyouka (még csak most jön, de alig várom... Romantikus, rejtélyes)

-Yamato Nadeshiko Shichi Henge (romantikus,paródia, vígjáték, "horror")

-Medaka Box (Ez is új, még csak 1-2 része van. Romantikus, harcolós. Azthiszem.)


Kb. ennyi :)

2012. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
koszi :D.
2012. ápr. 22. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!