Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki mar latta a Titok c....

Aki mar latta a Titok c. dokumentumfilmet, mi a velemenyetek a benne hallottakrol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem működött. Van egy ismerősöm, aki havi 6 milliót keres úgy, hogy meg sem mozdul. Egyszer mondta, hogy ő is ezt használta.

De szerintem olvasd el a könyvet is, az érthetőbb. A filmet csak "kedvcsinálónak" szánták. Fent van pdf-ben.

Csak 1 dolgot jegyezz meg: nem fog rögtön működni. Sokan úgy cseszik el, hogy először lelkesen nekivágnak, majd csalódnak benne és abbahagyják. Ezt nem szabad, várni kell.

2011. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én pár hete láttam a filmet, de ezidáig is ennek szellemében éltem evilági életemben. Minden elhangzott információ valós, tapasztalat útján rá fogsz jönni, ha hiszel benne.

Jelenleg kevés lóvéval rendelkezem, de ez a közeljövőben

pozitív irányba fog változni!


Nadenadenade...kedves első válaszoló! :D


6 millát? Mivel foglalkozik az arc?

Beszállok üzlettársnak, amennyiben van rá mód.

2011. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"6 millát? Mivel foglalkozik az arc?"


Valamelyik MLM üzletbe szállt be, akkor, amikor még érdemes volt. Annyira érdemes, hogy ő volt az országban a harmadik tag. Alatta több tízezren vannak. Azt mondja, hogy semmit sem kell csinálnia, akkor is jön havi 6 a számlájára, és egyre csak növekszik.

Mikor szóba került a Titok, akkor mondta, hogy érdemes csinálni, mert neki is így jött össze.

2011. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is láttam. Akkor még nagyon nyomták, mert én is dolgoztam az egyik MLM-es cégnél. Aztán megtértem Istenhez, és az jutott eszembe, hogy a film is tul. kép Istenről szól, csak más nevet adtak neki. Amikor (akkor még nem tudtam) az utolsó napomat töltöttem a cégnél, nézeteltérés alakult ki közöttem, és a csoport között. A vezetőnk a filmre hivatkozva mesélte, hogy képzeljük el dolgainkat, mintha egy dzsinn irányítaná. Ha figyelünk rá, ő is miránk, és jól alakulnak a dolgaink. Ha nem, akkor a dzsinn visszahúzódik. Valamit láthatott az arcomon, mert megkérdezte, hogy mi van velem. Mondtam, hogy én Istent szeretném követni. Erre rám támadt az egész csoport, hogy mekkora hülye vagyok. Szóval, érdekes volt, hogy a dzsinnes történetnél mindenki bólogatott. Tehát a dzsinn követése rendben van.
2011. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a film alkotói kissé túllőnek a célon. Hiszek a vonzás erejében, de otthon üléssel nem lehet milliókat keresni.

Az egyik válaszoló azt írta, hogy nincs sok pénze, de ez változni fog. Ez milyen érv?! Ha valami mellett érvelni akarunk, akkor nem a vágyainkról, hanem a már elért sikerekről számolunk be...

2011. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiszek benne, de kicsit túlzásnak tartom azt, ahogy előadják. Nekem egy-két kisebb esetben működött is a dolog, de amikor már egy nagyobb dolgot szerettem volna, akkor nem jött be.( a nagyobb dolog alatt nem sok pénzt, házat vagy autót értek, hanem annál jóval kisebb dolgot)

Én azt mondom, hogy érdemes elolvasni a könyvet és megnézni a filmet, hinni a vonzás törvényében,gyakorolni, de ne várj ettől hatalmas csodákat.

2011. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!