Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom úgy hogy aki...

Csak én gondolom úgy hogy aki az ilyen Fűrész, meg Motel meg hasonló filmeket kitalál, azt fel kéne húzni az első fára vagy minimum zárt osztályon kezelni?

Figyelt kérdés
De most komolyan durva hogy vannak olyan emberek akik erre kíváncsiak. Mi visz rá egy embert hogy ekkora agy és léleksorvasztó baromságot megnézzen? (azt már meg sem merem kérdezni hogy megrendezzen)
2011. dec. 15. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

mark86


Minimális agyi kapacitásra szükség van az ilyen stílusú filmek befogadásához,értelmezéséhez és helyén való kezeléséhez.

Szerintem pl a fűrész sorozat egyáltalán nem a brutalitásról szól,a motel meg olyan amilyen.

Agysorvasztás a hangyák a gatyában,csajok a csúcson,meg az a menő,akinek hátsó szárnyas kocsija van és ügyesen tud lőni...filmeknél kezdődik.

Ja meg az ilyen gimi menő csajai vagyunk vagy barátok közt szint is nevetséges.

2011. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Hehe! Vannak olyan filmek, amikhez képest a Fűrész és a Motel könnyű délutáni mesematiné. :D
2011. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2. tudsz ilyet mondani? A motelt még ugyan nem láttam, de a fűrész szerintem sem túl nagy szám. Folyamatosan keresgélek olyan filmeket amiktől esetleg majd megijedek/megdöbbenek vagy bármi, de szerintem ilyen nincs.
2011. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

mark86


Mártírok nem rossz. (nem olyan öletős,de elég megdöbbentő)

2011. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Láttam, de én attól sem vágtam hanyatt magam... Szeretem az ilyen filmeket pedig, de sosem jutok tovább a "kellemesen elszórakozom míg nézem" állapotnál.
2011. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Aragog:

[link]

2011. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

És a javított változat:

[link]

2011. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ahogy látom eddig senkinek nem sikerült érdemben a kérdésemre válaszolnia...
2011. dec. 15. 20:13
 9/23 anonim ***** válasza:
te honnan tudod mik vannak ezekben a filmekben?
2011. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Számítottam erre a kérdésre, ezért elmondom:

Volt egy közeli barátom, akinek volt egy horrormániás barátnője, aki nézetett vele ilyeneket... ő mesélt.

2011. dec. 15. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!