Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni az X-men...

Hol tudom megnézni az X-men anime részeit magyarul?

Figyelt kérdés
Azt, amelyiket most játszák az animax-en. azért kell, mert az előző részekről lemaradtam, és érdekel.
2011. dec. 21. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Animeaddicts-on nézd meg. Szerintem ott fenn vannak. Amúgy google a barátod, még IQ sem kell hozzá.
2011. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kinek kell IQ? már nem azért, de rákerestem google-n, Animeaddicts-on is csak feliratosan van meg, de segáz.. és én nem azt kértem, hogy mások kioktassanak és tippeket adjanak meg, h. hol van meg, hanem h. linkeljenek oldalt. de téged is olyan "nagy" IQ-val áldottak meg...
2011. dec. 25. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem kell ahhoz nagy IQ hogy el tudd olvasni a feliratot és különben is a japán szinkron 1000szer jobb mint a magyar. Amúgy az animax-nak honlapja is van. (google - első bejegyzés katt - keresés - xmen)
2011. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

ha már link is kell (csak hogy nehogy elvessz)

2011. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!