Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vadmacska kommandó (anime)...

A Vadmacska kommandó (anime) ki jön össze kivel? Hol tudom megnézni a végét kábé?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 22:51
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, a Vadmacska kommandó végét, ami igazából a Tokyo Mew Mew csak felére vagdosták a részeket és magyarosították, vagy az eredeti Tokyo Mew Mew végét szeretnéd látni? A Vadmacska kommandó 26 részes, annak le lehet tölteni a végét rákeresel Google-ben azt kész, a Tokyo Mew Mew-t viszont törölték :S Pedig az 52 részes volt, és annak TÉNYLEG volt vége...
2010. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én indavideón néztem meg a végét, ott megvan magyar felirattal. (26-52.rész)

Hogy ki jön össze kivel? Hát Zoey és Mark (mondjuk ők már eddig is együtt voltak) aztán Kikki és Tarb (szerintem ők nagyon aranyosak együtt)és talán Bridget és Elliot között is lesz valami

2011. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FakeSmile ***** válasza:
Hát én nagyon szurkoktam Eliot-Zoeynak,meg Drennek is..:| tör aranyos volt Eliot amikor megcsókolta Zoeyt,pesze poénból,de akkoris.Nem hittem már akkorse hogy összejönnek,mindegy,ottvolt még Dren aki még a halála pillanatában (Zoey miatt áldozta fel magát,persze újraélledt) is Zoeynek szerelmetvallot.Azon annyit bőgtem.:c De aztán végül Márkot választottam.:3
2012. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FakeSmile ***** válasza:

Választotta*:D ja és,a többiek senkivel nem jönnek össze,Bridget mutt némi vonzódàst Eliot felé,de mivel vége lett és nincs folytatása ez nem derül ki.

Ja és Kiki és Tarb csak barátok.:)

2012. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem régen kezdtem el nézni és naggyon tetszik. :D :D A 29. résznél tartok.Őszintén szerintem Dren és Zoey jól összeillenének mert Drennek azok a beszólásai "Rómeó egy lúzer!!!" "Nahát,hog felvág a kis macska!!" "Semmin pánik cicus még életben van!!" Imádom azokat a beszólásaikat. :D A kedvenc beszólásom amikor Dren azt mondja "Elmondaná valaki miért bámulok egy tarka kavicsot???!?!?" :D Sírva röhögtem rajta. :D :D Meg hát Dren sokkal többször csókolta meg Zoeyt mint Márk.(Akaratlanul de akkor is meg Dren bevallotta még halála közben is hogy szerelmes Zoeyba)És Dren sose tudná bántani Zoeyt.Jó egy párszor meg akarta ölni de utánna meg esett rajta a szive és inkább elment.Szóval én nekik szurkolok. :D :D
2016. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!