Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bújócska című filmben a...

A Bújócska című filmben a kislány a végén miért volt a diliházban?

Figyelt kérdés
Annyit olvastam, hogy örökölte az apjától. De honnan tudták h örökölte? Nem értem. Tudom, h van egy másik befejezés is, mikor a kis csaj 2 fejet rajzol magának.
2012. jan. 1. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az őt ért trauma miatt került oda. Hisz végül is végignézte, ahogy az apja kinyírja az anyját, meg a többieket is.
2012. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én azt hittem, hogy az árvaház...:S

most meg kell néznem még egyszer.


amúgy van ilyen, hogy ha a felmenőid között volt elmebeteg, akkor te nagyobb eséllyel leszel az... de, hogy alapból odavigyenek, mert az apád skizofrén? valószínűtlen

2012. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ő volt a gyilkos
2012. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor kilökik a csajt az ablakon és bemegy a szobába az apuka, a kislány rajzol. Visszatekertem ide a filmet és megállítottam a rajznál.

A kislány rajzán apa és lánya együtt lökik ki a csajt az ablakon nevetve. Tehát mindenben részt vett a kislány, ahogy ő mondja "segített", csak a különbség az, hogy ő végig tudta mi folyik itt, az apa nem emlékezett a tettekre.

2012. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!