Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpirnaplókban Elena végül...

A vámpirnaplókban Elena végül Stefannal vagy Damonnal marad? Kit választ?

Figyelt kérdés
nem kell bunkó válasz, vagy bármi hasonló. Csupán ha tudod a kérdésemre a választ, kérlek ird meg :)
2012. jan. 2. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eddig még egyikőjüket sem..
2012. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A könyvben Stefant, mert Damon meghal, de ha a sorozatra gondolsz, az nagyban eltér a könyvtől. Úgyhogy én nagyon remélem, hogy a sorozatban Damont választja, na de majd kiderül. :)
2012. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2012. jan. 5. 11:06
 4/13 anonim válasza:
A könyvben Elena hal meg és nem Damon,vagyis ott egyiket sem.A sorozatban meg nem tudom..
2012. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A sorozatban nem tudom. Könyvben Elenánál mindig Stefan van első helyen, de aki olvasta tudja, hogy már az első pillanatban belezúgott Damonba, amikor még azt sem tudta, hogy kicsoda, és folyton küzd ez ellen az érzés ellen, de a hetedik rész végére, ha addig még nem esett le valakinek, kiderül (egyaránt Elena, Damon, Stefan és az olvasók számára is) hogy Elena legalább annyira szerelmes belé, mint Stefanba. És a válasz: a 7. rész végén Damon meghal - de nem tudni, hogy csak majdnem, vagy újraéled, a lényeg, hogy úgy hagyjuk ott őket, hogy Elena Stefannal van, és gyászolja Damont, a legutolsó oldalon pedig Damon az Erőtől lassan magához tér Seholfölde(?) egyik holdján, és csak egy gondolat jár a fejében: megkeresni Bonnie-t és Elenát. Szóval nem teljesen lezárt ügy.
2012. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Hát engem azt hiszem átvágtak,én egész más könyvet olvastam,melyben Elena hal meg és nem Damon :S

Akkor bocsi hogy beleszóltam a 4.válaszoló voltam.. :)

2012. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bea2344 válasza:
Stefant ebben biztos lehetsz.Damonnek más párja lesz....
2012. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4. válaszolónak írnám, hogy nem, nem vágtak át. Elena meghal, de az ha jól tudom a 2. vagy a 4. részben van (már nem emlékszem), és utána még van folytatás.
2012. jan. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
3 könyvet olvastam,és a 3.végén hal meg Elena.Köszi hogy szóltál akkor utánanézek a többi könyvnek is ;)
2012. jan. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az új 8. részben a könyvben Damon feléled, hát én remélem vele marad nem Stefannal
2012. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!