Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szökés sorozattal kapcsolatban...

Szökés sorozattal kapcsolatban tudnátok válaszolni? (Spoiler! Aki nem neten nézi, NE olvassa!)

Figyelt kérdés

Csak figyelmeztetni akartam, azért írtam így a kérdést- remélem így hagyják.

Michael ugye meghal.

az addig oké.

Én azt nem értem, hogy arról volt szó, hogy az anyja betegségét örökölte, aki meghalt fiatalon.

De az anyja él....

akkor most hogy is van?

Mégse volt jó a műtét?? már nem emlékszem mi volt műtét körül, meg mi értelme volt, mert rég láttam azokat.


2009. máj. 22. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.És mit jelent a figyelmeztetés?
2009. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom azt h.aki még nem tart ott ne olvassa ezt mert nem akarja lelőni a poént.én sajna nem tudok segíteni,mert nem nézem csak az elsőnek válaszoltam.
2009. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, azt jelenti


kár hogy nem tudjátok a választ :(

2009. máj. 22. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó jó de mit jelent a nagybetűs?
2009. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hogy aki nem netről szedi le, és még nem ért a végére, hanem tv szerinti részeknél tart az ne olvassa el, mert ez már a sorozaz utolsó része.


CSak rövidebben fogalmaztam

2009. máj. 22. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]



itt kérdezd meg.nagyon sok rajongó van,akik előre nézik úgy mint te.válaszd ki a megfelelő kategóriát(pl.kérdés.)és tutira válaszolnak.


1.válaszoló

2009. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah bocs nincs "kérdés" kategória de akkor ott kérdezd meg ahova jobban beleillik:)előző voltam
2009. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!