Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedves rég horror film rajongó...

Kedves rég horror film rajongók! Mi lehet a címe egy kb 10-12 évvel ezelőtti filmnek amit még anno az rtl-en vagy a tv2-n adtak azt hiszem a "jól áll neki a halál" c. filmmel majdnem egyidőben?

Figyelt kérdés

A filmből csak annyira emlékszem,hogy talán voltak benne vicces jelenetek is...tehát inkább a horror-vígjáték kategóriába sorolható.Ezen kívül ha jól emlékszem egy családról vagy pár emberkéről szólt akik egy házba mentek...és a házba nagyon furcsa manók,gonosz törp-félék voltak...és mindenkivel történtek ilyen furcsa dolgok..és mindenáron elakartak kerülni abból a házból...és ha jól emlékszem a vége úgy záródik a filmnek,hogy amikor azt hitték mindennek vége van egy fagyis kocsinál akarnak fagyit venni ,amikor megfordul az a fura emberke a házból,aki csak gonoszan nevet...

És még annyit tudok majdnem biztosan,hogy amikor megnéztem a horrorra akadva 2 című filmet...akkor jöttem rá hogy annak a vége is ugyanezzel a jelenettel zárul...vagyis pár részt ebből a titokzatos filmből is kiparodizált a horrorra akadva !

Aki tud nekem segíteni a címében,vagy valami irányt-ötletet adni hogy hol keressek tovább azt megköszönném :)

A válaszokat is köszi előre :)


2012. jan. 5. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Rita te vagy az??
2012. jan. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
:D
2012. jan. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ööö nem rita vagyok :) Noémi vagyok...Légyszi mondd hogy tudod a film címéét :P
2012. jan. 6. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem erről az Otthon rémes otthon jutott eszembe, de tudom, hogy nem erre a filmre gondolsz.

Megkérdezem tesóm, hátha ő tudja, nagy horrorfan:)

2012. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hm...lehet hogy az,megnézem és köszi az ötletet,meg a segítséget!! :)
2012. jan. 6. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddie Murphy - Elvarázsolt kastély?
2012. jan. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

neem :) az biztos hogy nem sajnos :( azt már láttam,és a másik sem az :(

Ez valami 1000 éves film...és kezdem őgy érezni hogy egyedül én lnéztem akkoriban tv-t :D(~ 1999-ben adták).

De azért köszönöm az ötletet :)

2012. jan. 7. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:

"A Horrorra akadva 2., avagy Még mindig tudom kit ettél tavaly nyárson (Scary Movie 2) egy 2001-es horrorparódia, a Horrorra akadva-sorozat második darabja. A film az Egyesült Államokban július 4-én került a mozikba, Magyarországon, 2001, október 14-én. A Sikoly, Az átok, Poltergeist – A kopogó szellem, a Mission Impossible 2, a Rózsa Vére, A bárányok hallgatnak, Az ördögűző, a Ház a Kísértet-hegyen, a Twister és a Charlie angyalai című filmeket, továbbá a tévéshopot, a tévés médiumokat, a távgyógyítókat, és a reklámok ostobaságát figurázza ki."


Ezek közül kell lennie valamelyiknek.

2012. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó hozzászóló:)

Köszike,hogy utánanéztél nekem :P én az ég világon sehol sem találtam,pedig én is megnéztem hogy milyen filmeket parodizál ki a 2. rész ...

Ezzel már remélem tudok valamit kezdeni :) pussz

2012. jan. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!