Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Story! Nézi...

American Horror Story! Nézi valaki? Hallottatok már róla? Vélemény?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó.
2012. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már végig láttam az első évadot. Nekem bejövős. Van benne pár ismerős arc. A sztori meg a szereplők pedig nagyon betegek. :D Horrorrajongóknak való.
2012. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó újonc sorozat. Már véget ért az első évad, én láttam.

Nem olyan, mint egy tipikus horrorfilm, hogy másfél óra alatt sokkol, hanem ahogy haladunk előre a történetben, úgy derülnek ki dolgok a múltból, jelennek meg új szereplők.


A sorozat minden évada más szereplőkkel és történettel fog menni. Az első évad apropója a hűtlenség, és a helyszín egy ház, ahová új család költözik. A sorozat szerializált, azaz a részek egybefüggőek. Ha azért kérdezed, mert nem láttad akkor nem lövöm le a poént, annyit érdemes tudni hogy a ház korábbi lakóit lehet megismerni, az ő történetüket, és személyesen őket is: aki a házban hal meg, és a teste ott marad, az a házban ragad, és feltűnik. Nem kísértenek, az egy unalmas horror-klisé lenne, de megjelennek és hatással vannak egymásra. Az évad végére több, mint 25 ilyen személyt lehet megismerni, a történetet pedig lezárják, így a következő évad másról fog szólni, és másokkal. Mivel a főszereplők jók és szerethetőek, elképzelhető hogy ők, vagy közülük fogják játszani a második évad szereplőjét is, csak más karaktert megformálva.


Ha szereted a drámát, megéri nézni. Nálunk - ha leadnák - a besorolása miatt csak éjfél után lehetne leadni. Rengeteg kiváló sorozat van, ami hozzánk nem jut el, ezért csak angolul tudod nézni, felirattal. Amúgy is így az igazi, és ez egy olyan sorozat amit nem hiszem hogy nálunk bárki is bevállalna hogy leadná.


Néhány ilyen:

[link]


Itt van egy lista, hogy mi várható az újoncokból nálunk.

2012. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam végig az évadot, jó sorozat, érdemes megnézni. Nem csalódtam benne. :)
2012. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én most tartok a 4. résznél, de az ismerőseim közül senki nem hallott róla :| De tényleg nagyon jó és nagyon beteeeg :D

Lesz folytatása, tudtok valamit?

2012. jan. 6. 15:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Berendelték a második évadot. Már nyilatkoztak róla, más sztori lesz.

Gondolom drága volt a házat bérelni, ugyanis az nem díszlet, abban tényleg laknak.


[link]

2012. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:D köszönöm! ment a zöld kéz mindenkinek, és örülök, h nem hülyék válaszoltak... :D
2012. jan. 6. 16:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéztem az első évadot és most nagyon hiányzik :( Remélem minél előbb belecsapnak a 2.évadba....
2012. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én direkt lassan nézem meg... Mármint amennyire bírom, mert tényleg érdekel, de nem akarom ledarálni egy hét alatt... :D
2012. jan. 6. 16:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nagyon köszönöm kedves Kérdező, hogy feltetted ezt a kérdést, és ezáltal felhívtad szíves figyelmemet eme sorozatra, melyet letöltöttem és nagyon élvezetes!

DánkeSör!

2012. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!