Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok valami misztikus,...

Ajánlanátok valami misztikus, fantasy filmet?

Figyelt kérdés
Filmezhetnékem van, és valami misztikus, fantasy filmet szeretnék megnézni, de nem tudom hogy mi legyen az. Kérlek titeket, ajánljatok valamit! (Vámpíros, vérfarkasos, halhatatlanos, istenes filmek is jöhetnek, de azért egy kicsit normálisabbak legyenek mint a Twilight, Narnia krónikái kaliberű is jöhet, A faun labirintusa-hoz hasonló, esetleg még a Tetovált lány trilógia filmekhez hasonlóak)Köszönöm!
2012. jan. 10. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát így kapásból a faun labirintusa ugrott be, de látom ez már tárgytalan :D Amúgy Gyűrűk ura trillógia (de ezt biztos látad már :D) és Sárkányszív
2012. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sorozatot tudok csak: Vámpírnaplók, The secret circle
2012. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az Eragon-t tudom ajanlani , esetleg meg a Titanok harca de gondolom azt mar lattad.
2012. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eragont és a titánok harcát is láttam már,de azért köszi.
2012. ápr. 28. 20:42
 5/6 anonim válasza:
A lány és a farkas. Most néztem meg nemrég, nekem nagyon bejött.
2012. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Láttam már. (:
2012. júl. 4. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!