Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlatnátok nekem pár misztik...

Ajánlatnátok nekem pár misztikus, fantasy könyvet?

Figyelt kérdés
Alkonyat sorozat, Hp sorozat, evernight, Evermore, Pokoli báléjszakák hirtelen ezek jutottak eszembe ezeket kiolvastam már...
2009. aug. 6. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ajánlani tudnék párat, csak nem mindegy, hogy hány éves vagy, mert sokban van 18+os dolog leírva, akár mészárlásról akár intim dolgokról van szó és nem szeretnék ilyesmit pl egy 14 évesnek ajánlani.


De addig is: C.S Lewis: Narnia krónikái, Tolkien: Gűrűk ura (bár ehez kell valamilyenfokú érettség, hogy élvezd és megértsd)

Salvatore összes könyve

Anne Rice-féle vámpírkrónikák, pl Lestat a vámpír, Armand a vámpír, Intejú a vámpírral, stb, elég sok könyv tartozik a sorozatba...

21/L

2009. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


16 leszek idén

A Narniábol olvastam az 1,3,5, részt.:P

Anna Rice-szal még csak szemeszketek!:P

2009. aug. 7. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Na én anne Rice-t semmiképp sem ajánlom! Ennyi idősen olvastam az Interjú a vámpírralt, meg aztán pár évvel késöbb megint nekifutottam, hátha jobb de nem.


Amit leginkább ajánlani tudok:

-Darren Shan: Rémségek cirkusza (egy vámpír sorozat első kötete, és nem is olyan hosszú így rá lehet érezni az ízére, de ha nem jön be nem időpocsékolás)


Így elsőre ez, de még van jó pár... csak me

rt gondoltam vámpíros kéne :P

2009. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok, én a Lestat a vámpírt olvastam 16 évesen, angolul, és nagyon tetszett...
2009. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!