Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Veled előfordult már, hogy...

Veled előfordult már, hogy volt egy film, amit nem akartál megnézni, rossz véleménnyel voltál róla, aztán egyszercsak megláttad a TV-ben és annyira megfogott, hogy aztán megtetszett?

Figyelt kérdés
Melyik film volt az és mi fogott meg benne?
2012. jan. 15. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

most nem rég volt egy hasonló élményem.

megfogadtam,hogy nem nézek olyan filmet többet amiben csányi sándor szerepel,mert mindegyik ugyanolyan gagyi,nyálas,áll romantikus sz@r.

aztán megnéztem a poligamy-t unalmamban és tetszett.

ami tetszett benne,az az,hogy az egyik kedvenc vígjátékom az idétlen időkig és ez is hasonló alapötletre épült.

2012. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a lost c- sorozattal voltam így régebben, kb.2006-ban.

csak néhány, nem egymás utáni részt láttam belőle, gondoltam nem is jó sorozat, de azután többen mondták hogy kihagyhatatlan, így hát elkezdtem az elejétől kezdve rendesen nézni, és a negyedik évad után alíg vártam hogy letöltődjön az 5.-ik, és a 6.-ik is.

leginkább a karakterek ábrázolásmódja, és a régi történetek bemutatása tetszett benne.

2012. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Homok titkai. Pasi létemre függő voltam,10 perccel hamarabb leléptem a melóból,hogy hazaérjek,és láthassam!! :))) Először nem érdekelt,de mindenhol csak azt hallottam,hogy ilyen jó meg olyan jó.. Aztán egyszer megnéztem,és.......
2012. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én tegnap láttam a Comedy Centralon a Szezont. Pár éve, amikor adta a TV2, elkezdtem nézni, de akkor nagyon nem tetszett, kb. negyed óráig bírtam. Most nem az elejétől láttam, csak odakapcsoltam, aztán valamiért úgy elkezdett érdekelni. Talán az fogott meg benne, hogy olyan reális volt az egész. Balaton, bulizás, haverok, nyári munka, utazás, stb.
2012. jan. 16. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!