Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki nyújtott jobb...

Szerintetek ki nyújtott jobb alakítást: Ralph Fiennes mint Voldemort vagy Alan Rickman mint Piton?

Figyelt kérdés
sztem Ralph a legjobb az egész filmből :)

2012. jan. 16. 21:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én Ralphra szavazok. :)
2012. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
na mostmár nem vok egyedül :D
2012. jan. 24. 00:24
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
nehezen tudnék dönteni, mindketten kiváló színészek, és fantasztikusat alakítottak a hp filmekben :) személy szerint talán Alan Rickmant kedvelem jobban (pedig Piton karakterét gyűlölöm!), de azért Ralph Fiennest is :)
2012. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mindkettőt nagyszerű színésznek tartom, egyformán jól alakítottak, csak Fiennest kevesebbet láthattuk a vásznon.
2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz
2012. jan. 29. 00:29
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Fogós kérdés, de szerintem Alan Rickman nagyobbat alakított :) Bár Ralph-ot is kedvelem, de Alan, akire szavazok. Mondjuk Voldemort retardált nevetése és a Nyah a 7/2-ben :D
2012. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
meg ott ölelgeti Draco-t
2012. febr. 5. 20:15
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de Alan! Ez nem is lehet kérdés. Ő maga Piton. :) Teljesen átlényegült Perselusszá.
2012. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
15%
Előre is elnézést minden Alan rajongótól, de Pitonnak borzalmas... Mikor Harry 11éves Perselus 32!!!!nem 70. Könyörgöm, Alan nagy színész, de egy fiatal, életerős férfi helyébe ne a "nagyapámat" tegyék be. Mikor megláttam paróka és smink nélkül az ősz haját, a májfoltos löttyedt arcát én majdnem sírtam:( Még annyit, hogy az alakítása sem tetszett, pl a 7. részben a földön térdeplős könyörgős jelenet röhejes volt. Én imádom a Harry Pottert, főleg a ficeket, kedvenc szereplőim pont Voldemort és Piton, de a filmekben mélyen alulmúlták önmagukat.
2012. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Az ucsihák madara válasza:
először banálisnak, vagyis inkább egyértelműnek éreztem ezt a kérdést. Piton karaktere maximum 5 mimikából áll, és a mozgáskultúrájának használt elemei sem mozognak széles palettán...de...ő egy mellékszereplő végülis, nem kell nagyon túljátszania a formát, egyébként Pitont ilyen karótnyeltnek is képzeljük... szóval mégsem csoda, hogy ennyien rá voksoltak...kivéve akkor, ha megnézzük az ellenfelét... a tébolyult gonoszt félelmetesen, óriási színészi kelléktárral mind a gesztusok, mind az arcjáték terén, hozta ralph...ezt az alakítást talán egyedül jokerével tudnám hasonlítani...életre keltette a karaktert...frenetikus volt... De erről a kérdésről áthajózva egy másikra, gyakran hallom, hogy a Rickman féle első dumledore sokkal jobb, és karakterhűbb volt a gambon féle "dilis dumledor"-hoz képest...ccc...ha valakinek van erről véleménye innen, másodtémaként írja meg legyen szíves, mert ez a dolog valóban nem hagy nyugodni
2012. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!