Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 16 évesen beengednek 18-as...

16 évesen beengednek 18-as filmre a moziba, ha a szüleimmel megyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:30
1 2
 1/12 Comedian válasza:
Valószínű... ne mutass személyit ill. diákot - ha kérdezik, 18 elmúltál - és simán. :)
2012. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ha kifizeted a jegyet bemehetsz akármilyen filmre :D :)
2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jan. 18. 16:08
 4/12 anonim válasza:
0%
Szerinted miért 18 éven felüli egy film? Azért, mert a fiatalabbakat lelkileg károsítja. Felesleges olyan élményt szerezni magadnak, ami később esetleg tudatalatti szorongásokat eredményez.
2012. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lacatka ***** válasza:
SIMÁN,én 46 éves vagyok, amikor én 16 voltam akkor még nagyon szigorú jegyszedőnénik uralkodtak a mozikban,de már akkor is be lehetett lógni,manapság pedig pont leszarják a pom-pom lányok és a kifutó fiuk,hogy ki megy be,csak valaki mennyen be !
2012. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mozitól függ. valamelyikben 18 év alattiaknak nem AJÁNLOTT, van amelyikben tilos, és van amelyikben csak nagykorú felügyelete mellett .......

és attól még hogy kifizetted a jegyet, nem feltétlenül engednek be, de akkor vissza kell adniuk az árát. a belógás meg nem tartozik a kérdéshez.

2012. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az meg hogy "károsít" egy film lelkileg szintén emberfüggő. én néztem elég nem nekem való filmet, mikor még kiskorú voltam és soha még csak rosszat sem álmodtam tőlük. a jó filmet élveztem, a rosszat meg untam és ennyi.

de ez megint offtopik.

2012. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:D

Beengedtek. Ha szüleim megengedik akkor amúgy is kénytelenek, nem?

A tetovált lányt néztük, nem szenvedtem maradandó lelki károsodást.

2012. jan. 25. 23:18
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kénytelenek :D a mozi szabályzatától függően elküldhetnek a pihcsába :D
2012. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nagyon OFF

nézd meg az eredeti svéd tetovált lányt inkább :D sokkal jobb!

2012. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!