Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplókban észrevettem...

A vámpírnaplókban észrevettem egy iszonyatos nagy bakit. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Elijah-t meg minden ősvámpírt csak ember ölhet meg a fehér tölgy hamujába mártott késsel igaz? :) Akkor magyarázza már meg valaki hogy Klaus hogyan tudta a második évad záró epizódjában ledöfni Elijah-t meg a 3. évadban Rebekah-t?
2012. jan. 19. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

azon már én is gondolkodtam hogy honnan szerzett még 2 tört és fehér tölgy hamut.

Mert elvileg az volt az utolsó amit Johns adott Daemonnak.


De ezek szerint volt több tőr is és több hamu is....

2012. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg Klaus amúgysem ölhette volna meg őket mert ő hibrid és nem ember. Tehát nagyon elb@szták az írók.
2012. jan. 19. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
neeem! attól ő is leszúrhat bárkit azzal a tőrrel.
2012. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ugye egy vámpír a film szerint ha leszúr egy ősit ezzel a hamus tőrrel akkor meghal. De klaus hibrid ezért nem hal meg.


a kérdés csak az, hogy honnan szerzett több kést és hamut....



Egyébként meg 100x jobb mint az Alkonyat azért is!!! :)

Sőt ha után nézel akkor előbb is íródott.

2012. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utálom az Alkonyatot. Csak arról beszéltem hogy van azért a sorozatban egy két baki. De igenis ősvámpírt csak ember ölhet meg, lásd: 2x15-ös epizód. Amúgy a 2x15 végén Elena honnan szerzett tőrt?
2012. jan. 19. 15:50
 6/11 anonim ***** válasza:

igen bakik azok vannak de melyik filmben nincsenek?? :)


amugy kedvenc sorozatom :)


szóval ha összeadjuk akkor 2 tör van tutira. de a 2. honnan lett az kérdés. és honnan szereztek még hamut az is kérdés.


Egyébként számomra a legunalmasabb részek azok voltak mikor megjelentek, jeremynek a szellemek...

2012. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja azt én sem tudom hogy illik bele a történetbe, mármint a szellemek, de amúgy tényleg az egyik legjobb sorozat :)
2012. jan. 19. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
de elijah meg rebekah nem hal meg csak leszúrják őket de ha kiveszik a tőrt felélednek. a fehér tölgy hamujába mártott késsel hal meg egy ősi vámpír úgy hal meg mike
2012. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen igen.


nem is azt mondom h meghalt, csak ugye amíg bennük van addig olyan mintha halott lenne....

2012. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amíg bennük van a kés tényleg halottak :) az egyenlő az ideiglenes halállal :) De Elijah végre visszatért :D
2012. jan. 21. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!