Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a "Hid terabithi...

Aki látta már a "Hid terabithia földjére" válaszoljon a kérdésemre. MIÉRT kellett meghalnia Lesli-nek?

Figyelt kérdés
Miért? Miért?????? Aki látta válaszoljon! Csak én bőgtem a film közben?!? :((( Ojjjan szomorúúúú... Azt hittem megnézek egy jó kis fantasy filmecskét és erre egy nagy dráma lett belőle! A nagy kérdésem viszont: MIÉRT???????
2012. jan. 19. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már elég régen láttam. Szerintem azért halt meg mert ez nem fantasy hanem családi dráma. Viszont a kicsi lány így viszi tovább a képzeletet. Plusz ezért még maradandóbb is a nézőbe a film.
2012. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de elég hülyeség, hogy a rendező, iró megöleti az egyik főszereplőt. Ez nem reális. És különben is, sehol, még az előzetesben sincs szó halálról! :(
2012. jan. 19. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra ez a világ egyik legjobb filmje. Ha te egy tipikus hálivúdi hülyeséget vártál, akkor elhiszem, hogy csalódás. Kicsit éretlennek tűnsz, ne haragudj.
2012. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem arra vágytam egyébként, de kicsit váratlanul ért...tudod hogy van ez... na mindegy, nem tudtam, hogy ilyen, nem az én hibám, ha úgy tüntetik fel, mint fantasy, családi és kaland. Egyébként tényleg jó film, de nem a kedvencem...
2012. febr. 3. 14:44
 5/10 A kérdező kommentje:
amúgy sokat tanulhat belőle az ember...egyébként mit vársz egy 12 évestől?!
2012. febr. 3. 14:46
 6/10 anonim válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben nem fantasy és egyáltalán nem gyermekeknek való. Nagyon mély jelentéstartalommal bír, melyet egy gyermek szülői segítség nélkül nem képes megérteni. Sajnos a film áldozatául esett a könyörtelen hollywoodi marketingnek. Jobbnak látták nem családi drámaként hirdetni, mert úgy vélték, hogy egy fantasyra többen elmennek a moziba.
2012. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon jó válasz:D
2012. máj. 7. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz.

A film a Híd Terabithia földjére című könyv alapján készült.


A könyvet Katherine Paterson írta terápiás céllal.

Kisfia legjobb barátja, egy tízéves kislány váratlanul meghalt (belecsapott a villám), fia ezt nem tudta feldolgozni és hogy segítsen neki, írt egy könyvet.


Tehát a könyv alapból a halál miatt született, központi eleme, ezért kihagyhatatlan a filmből.


Javaslom, hogy olvasd el a könyvet. Sokkal lehangolóbb és komorabb, de jobb, mint a film.

2012. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
en is sirtam rajta kb. 10 evesen lattam, ennek mar 6 eve. Annyira szerettem ezt a filmet, hogy meg a konyvet is megkaptam, azon is sirtam. A konyv nagyon tetszett, tudom ajanlani. :)
2012. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mêg most is megnézem,nagyon jó film
2022. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!