Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a 6 út a Naruto c. mangában?

Mi a 6 út a Naruto c. mangában?

Figyelt kérdés
Szerintem ez érthető kérdés, csak részben olvastam bele a mangába, mivel nem akarom lelőni a poént az anime elől.. Érdekelne mi is pontosan Rikodou hat útja.
2012. jan. 19. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemderült ki , viszonmt találtam 1 kommentet naruto kunon amiben lehet igazság : Van egy sejtésem hogy miért Hat Út Bölcse...

Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu, Dojutsu, Fuuinjutsu, Senjutsu

Ez 6

Rin'negan tuti nem a Juubitől jött, illetve ha alaposan átnézi valaki a vonatkozó részeket, tuti hogy Naruto öröksége a Senninek teste. A nagy csata Hasharima Senju aka Shodaime, tovább örökítette a senninek testének megszerzésének képességét, Uchiha Madara aka Tobi pedig a senninek szemének megszerzésének képességét

Elvégre senjutsut nem láttunk még csak Konohagakure no Sato lakóitól, míg Sharingant sem láttunk másnál mint az Uchiha ház tagjainál. Szerintem Naruto kekkei genkai -a valami olyan extra lesz a senninek testével, mint a Mangekyou Sharingan a senninek szemével.


Valószinüleg a 6 űt a 6 ninpo specializálódás , de ez csak feltételezés .. még !

2012. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen igen.. megtaláltam az 1 régi post volt de megvan A hat út:

-Tendou(Isteni birodalom) = a Rin'negan ereje (Shinra Tensei,Banshou Ten'in, Chibaku Tensei)


-Chikushodou(Állati birodalom) = Idéző Technika


-Ningendou(Emberi birodalom)


-Jigokudou(Pokoli birodalom) = Holttestek 'feltámasztása'


-Gakidou(Szellemi birodalom) = Ninjutsuk elszívása


-Shuradou(Démoni birodalom)


Magyarul a 6 Pein Volt az !

2012. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 renato-n válasza:
:D pein-nek ha rikudo sennin 6 útja lett volna nem győzte volna le naruto a bijuu mode nélkül.......eddig hármat tudni:rinnengan,sharingan,fa elem.....szerintem jinchuriki-nek is kell lenni ahoz hogy a hat út bölcse legyen valaki(szerintem nem a történet szerint).naruto bijuu mode-ban tisztára úgy nézki mint rikudo sennin
2012. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző kommentelő & kérdező az nem rikodou hatútja volt hanem csak pein hatútja ha jól emlékszem de amm télleg úgynézki :D
2013. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, Tobi NEM Uchiha Madara, hanem Uchiha Obito! Obito igazából nem halt meg. Ne szakértőzz, amíg nem láttad végig a Naruto-t! Oké?! :) De amúgy igazad van!

Ninjutsu

Genjutsu

Taijutsu

Kekkei genkai

Fuuinjutsu

Senjutsu

2015. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pintedo válasza:

vigyázz spoiller

a 6 út bölcse (Rikodu Sennin)

-aki a jinjurikije volt a 10 farkúnak

-aki kitalálta a ninjutsut

-aki elösször felélesztette a rinengann-t

-aki szétválasztotta a 10 farkut halála elött a bijukká (1 farkú shukaku 2. matatabi 3. isobu 4.son goku 5.kokuo 6. saiken 7.chomei 8. gyuki 9. kurama )és ő nevezte el őket

-története is van :két fia volt (uchiha és a Senju) a fiatalabbik a szeretet árán akart békét hozni de a bátya ar erejét bevetve akart békét hozni. Halála elött választaia kellett kire hagya örökségét és ő a senjukat választotta. Az uchiha ezt nem szerette volna így hát csatát vívott öccsével és az eddigi részekig is csatát vivnak egymással pl :Uchiha Madara és Senju Hashirama,sasuke és naruto (de ők kibékültek a 4. shinobi háborúban

-

2015. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!