Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha megnéztem a Naruto Shippuud...

Ha megnéztem a Naruto Shippuudent, akkor a mangában honnan folytassam az olvasást?

Figyelt kérdés
és a shippuuden a manga hányadik részétől kezdődik? valamint azt szerettem volna még megtudni h hányrészes a shppuuden?
2009. jún. 21. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
114 részről tudok eddig de még nincs vége. A mangát meg az elejéről érdemes kezdeni szerintem.
2009. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de a manga az alap, akk a shippuuden xxx résztől xxx-ig tart...

vagy hogy van ez?

2009. jún. 21. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

A manga az alap így van,lényegében ugyanaz van benne mint az animében csak ott kiegészítik a sok fillerrel.

Nemtudom hol tart most pontosan a shippuden,azt tudom,hogy Itachi már meghalt,ugye jól tudom?Öhm most kukki bele,szóval most készül kinyírni Oro-t:DSzuppi,akkor,várj nem is ezt kérdezted XD

A shippuden senki sem tudja hány részes lesz,gondolom már addig fog tartani amíg be nem fejeződik a manga,nemhiszem,hogy olyan sok különálló részt szeretne masashi,a ship manga pedig a 239től,de ez amolyan kitöltő ez a Kakashi Gaiden:)

Amúgy érdemesebb elolvasni az egéz mangát,nekem 1 hét alatt megvolt a 400 fejezet:)Bár tény,hogy u.a mint az anime de akkor is jobb:)

2009. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!