Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az iskolai farsangon a rémálom...

Az iskolai farsangon a rémálom az elm utcában-t játszuk el én leszek freddy krueger, hogy tudnám megcsinálni a jelmezt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, ha bemész egy turiba és körülnézel, hátha találsz hasonló vörös-zöld csíkos pulóvert és egy ócska kalapot. Ha nem, akkor szüleidnek, nagyszüleidnek biztos vannak régi cuccai, azokból válogass. Esetleg fess be egy pulóvert.

A turiban találhatsz barna, vagy bőrszínű kesztyűt, abból is szerezz be legalább kettőt, hogy ha netán nem sikerülne az első variáció, akkor legyen egy tartalék.


A karmokat pedig vágd ki kemény kartonból, vagy műanyagból alakítsd ki. Persze azért vigyázz, hogy ne legyenek hegyesek. Vond be őket alufóliával, így fémes hatásúak lesznek, vagy temperával is befestheted.


Ha nem vagy allergiás a testfestékre, akkor az arcodra vastag rétegeket vigyél fel, hogy szétégettnek tűnjön. Csinálj pizza-arcot magadnak :)

Nagyjából ennyi.

2012. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
plusz szerezz egy turiból egy fekete farmert ha nincs otthon. és szerintem az archoz inkább keress egy freddys maszkot boltban vagy akárhol, ha nincs akkor a testfestékes megoldás. :)
2012. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!