Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Inuyasha 5-7 évadának van...

Az Inuyasha 5-7 évadának van szinkronja?

Figyelt kérdés

Torrent oldalakról töltöm le a részeket és én úgy láttam minden oldalon ,hogy a részek csak az 5.évadig szinkronosok.

Nem is készült utána szinkron az 5. évadtól vagy csak van de nem találom.?

köszi előre is


2012. jan. 23. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
193 részről tudok összesen... mind le van fordítva magyarra...
2012. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2012. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Akkor csak rossz helyen kerestem!

2012. jan. 24. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Le van szinkronizálva csak nem adták le :( én is sajnálom, de ha minden igaz az animax nak sikerül megszereznie az rtl klubtól és leadja :)
2012. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
167 és 26 részes sorozatok léteznek. Az alapsorozat 167 része mind le van szinkronizálva, de az RTL-eseknél van, akik bizonyos okokból nem hajlandóak levetíteni. Forgalmazói kikötés miatt sajnos ott kéne előbb végetérnie a sorozatnak. A 26 részes Final Act-et megszerezhetné az Animax, de mivel nincs leadva az előzmény, ezért mégis komplikált a helyzet.
2012. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akkor neten még nem lehet megnézni az inuyashát szinkronnal az 5.-évadtól?
2012. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked mi számít 5. évadnak. Animéknél általában nincsenek évadok. Forgalmazói évadokat és történetszálakat számolhatunk, de forgalmazói évadból csak 3 van. (Plusz a Final Act.)

Az RTL Klub magyarul a 113. részig adta le, addig fel is került az Indavideóra. A többi rész is le van szinkronizálva az alapsorozatból, de azokon ülnek az RTL-esek Exkluzív jog miatt még nem tudják átadni, miközben senki nem szivárogtatta ki az anyagokat, de konkrétan az RTL Klubra már nem várható. Kérdéses, hogy mi lesz a jövője.

2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A lenti linken megtudod nézni a 114. részt amit már nem vetítettek le szinkronosan. Ez egy rajongó által megszerkesztett magyar verzió.


https://www.youtube.com/watch?v=U6ACXAwIAcg&t=70s

2018. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!