Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hamarosan jön a Star Wars I...

Hamarosan jön a Star Wars I része 3D-ben! Várjátok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=pbf_wbbjfy4


Én nagyon várom már :D Még kisgyerek voltam mikor moziban láttam, de szerintem ugyanolyan gyerekfejjel ülnék be újra a moziba rá! És mindegyik részére!


2012. jan. 25. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengetegszer láttam már az Episode 1.-et, úgyhogy csak a 3D miatt nem ülnék be rá (azért a Podrace-jelenetet megnézném...:)).
2012. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én leginkább csak azért megyek hogy nagy vásznon lássam... :D a 3d hidegen hagy, de egy pár jelentért óriás darth maul-lal már megéri beülni *___* nem is emlékszem rá hogy moziban láttam volna :s
2012. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Úristen én nagyon várom, moziba csak a 3-at láttam sajna, de nagy vásznon megnézni a fogat versenyt nagyon jó lesz... hogy a 3d-ből mit hoznak ki arra kiváncsi vagyok, mert ugye már volt ilyen film amit felkonvertáltak 3d-be és elég szar lett :/ remélem ez nem lesz az :)
2012. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Star Wars kizárt dolog, hogy sz*r legyen ;) Amúgy engem a 3D is érdekel, de a nagyképernyő és főleg a hangos hangefektek az ami igazán megfog szóval el kell menni rá ;D
2012. jan. 28. 21:32
 5/5 anonim válasza:
ez a piros kék szemüveges móka egyáltalán nem 3d csak megtéveszti a szemed még azt is megkockáztatom hogy nem is tesz neki jót ha fizetnének érte akkor se néznék "3d"-s filmet szerintem egy kalap @#!#] sem ér.
2012. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!