Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ryan közlegény megmentése...

A Ryan közlegény megmentése cimű filmben van a mesterlövész, és a biblia szövegét mondja. Hol található meg ez a szöveg a biblián belül?

Figyelt kérdés
Uram, ne légy messze tőlem, én hősségem, s én segítségem. Én benned bízom uram, ne szégyenüljek meg, ellenségeim ne győzedelmeskedjenek. Áldott az Úr aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra ujjamat. Én erősségem, és én váram, én menedékem, és szabadítóm
2012. jan. 28. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

van egy olyan érzésem hogy nem teljesen így van benne a bibliában a szöveg.

a ponyvaregényben az a bibliai rész amit a samuel l. jackson mond mielőtt megöl egy-egy embert az se teljesen úgy van a bibliában.

2012. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)rájöttem a dologra. Nem szó szerinti idézet, és nem is egybefüggő szöveg, innen onnan vett imák, hábprús időkre.... :) Szerintem az lehet a különbözet oka hogy minden nyelv másként fordítja le és értelmezi a bibliát.. :)
2012. jan. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!