Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy doki - Az idő végzete...

Ki vagy doki - Az idő végzete 2. részében a Mester meghal, amikor megöli az Idő Lordok vezetőjét?

Figyelt kérdés
Vagy mi történik vele, mert utána már nem is beszélnek róla. Pedig előzőleg a Doktor mennyire sajnálta az elvesztését...
2012. jan. 28. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen meghal
2012. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem halt meg,csak ő és az idő lordok a doktor kivételével eltűntek az idő süllyesztőjében.És nem ölte meg a vezetőt.
2012. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem hal meg
2012. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem halt meg!Csak bezáródott az Időlordokkal együt a Doktor által létrehozott időlakatba!És a vezetőt sem ölte meg.
2012. febr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
MÉg nem láttam a részt, (ma este fogom),de úgy rémlik,hogy abba az időlakatba zuhan be,amit az Időháború utolsó napján hoztak létre az időlordok. De lehet,hogy tévedek.
2012. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem se halt meg.ha engem kérdeztek,ő rá is másképp hatott az időzár.mármint lehet hogy rassilonék visszamentek oda ahova tartoznak,de mi a helyzet a mesterrel?hiszen ő nem tartozott oda,és ott se volt az idő háború végén
2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő a Mester, szerintem csak látszatra halt meg. De a rész nem néztem végig, csak a végét.
2013. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hal meg, csak visszakerül a többi időúrral a múltbeli Gallifrey-re.
2014. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj de szomorú... Nem tudjátok esetleg, hogy visszatér-e még a sorozat folyamán?
2014. jún. 21. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Egész biztos visszatér még. Ő egy klasszikus ellenség, akár a dalekok vagy a cybermanek, mindig kitalálnak valamit, hogy visszahozzák. Azt persze nem tudni, hogy mikor, de szerintem már eleget pihentették a karakterét, szóval lehet, hogy a 12. találkozni fog vele.
2014. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!