Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nekem olyan filmcímek kellenén...

Nekem olyan filmcímek kellenének amely története gyerekekről szól!?

Figyelt kérdés
Imádom az olyan filmeket amelyek gyerekekről szólnak vagy gyerekek vannak benne, mint például a "TÍZ ELVESZETT ÉV" című film. Van egy másik is, de nem tudom mi a címe. Az pedig arról szól, hogy a kórházban elcserélik a gyerekeket..... Ha tudtok olyan filmcímeket amelyekben gyerekek vannak légyszi írjatok! Köszi :)
2012. febr. 5. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó szerelem <-- mindenképp nézd meg :)
2012. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állj mellém , Családba nem üt a ménkü ,A nővérem húga .
2012. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy klasszikust ajánlok elsőnek, magyart; a zseniális Kovács Krisztián filmeket majdnem mindet ajánlom, de főleg a kiemeltet. Majd egy light-ost, és egy klasszikus, pszichést ajánlok.


Klasszik ÉS MÉLYENSZÁNTÓ, a gyermeki bölcsességet és fantáziavilágot és ellentétét is kontrasztokkal bemutató film:

Barátom, bonca


"Legyél te is Bonca" címmel szintén megjelent utána egy film, de azt még nem láttam, nem tudok róla nyilatkozni, abban 14 év körüli már Kovács Krisztián. Az ő főszereplésével számos klasszikus készült a 70-es, 80-as években, méltán voltak népszerűek és ma is mint retrók:

Hahó, Öcsi!

- és folytatásai: Hahó a tenger (vagy ilyesmi , stb)

Kemény kalap és Krumpliorr (4 részes, részenként egy-másfél óra)

Kököjszi és Bobojsza

...stb.... port.hu -n keress rá Kovács Krisztiánra, az egykorira (ki fogja adni a 90-es években ismertté vált másik, kevésbé klasszikus Kovács Krisztiánt is , de nem őrá gondolok most.)



Ligth-os: 80-as években emlékszem volt egy kb. ilyen című magyar klasszikus:

Csodálatos nagynéni (de lehet, h "csudálatos", nem emlékszem a szintaktikára). Port.hu -n is láttam pár hónapja az adatait. Csaba és Huba nevű srácokról szól, ennyi rémlik, de van felvezetés a storyról a port hu -n.



Klasszikus, pszichés: Legyek ura



Most ennyi jut eszembe.

2012. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2012. febr. 9. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!