Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók vagy Titkos kör...

Vámpírnaplók vagy Titkos kör ( the secret circle)?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
VD
2012. febr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ijj....én mindkettőt nagyon-nagyon szeretem. Néha a secret jobb, néha meg a vamp. Nem tudok választani, sztem mionkettő ugyanolyan jó. :))
2012. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók forever.!!:))
2012. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem nézni a TSC-t is de már két hete nem nézem, mert meguntam... meg abban nincs olyan fiú aki tetszik és aki miatt nézném, mert igen, én képes vagyok azért nézni egy filmet, ha van beenne valaki aki tetszik..:$ szóval a TVD-t nem lehet megunni, mert mindig van valami új... és jobbak a karakterek és a színészek, meg a történet is. TVD sokkal jobb!
2012. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a TSC-nél még nem sikerült belőni a helyes irányt. Nézem, nézem, és nem tudom eldönteni, hogy most Cassie mit akar, melyik oldallal szimpatizál. Akire az egyik epizód végén pipa, azt a másikban már kedveli... :D

Mindent összevetve TVD, de remélem, hogy a TSC javulni fog.


(Egyébként ajánlom mindenkinek az American Horror Storyt)

2012. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
TSC
2012. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ti honnan nézitek a TSC-t?? Én telefonról akarom nézni magyarul/magyar felirattal csak nemtom hogy min tudom nézni. Valaki válaszoljon pls
2019. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!