Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Johnny Depp-es filmet...

Melyik Johnny Depp-es filmet ajánlanátok? Melyik tetsett nektek a legjobban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretem ezt a színészt, és láttam is egy pár filmjét. Ezeket:

-Cry Baby

-Csokoládé

-Karib-tenger kalózai (mind a 4)

-Én, Pán Péter

-Charlie és a csokigyár

-Az Álmosvölgy legendája

Ezek mind nagyon tetszettek. Mi a véleményetek a Rumnaplóról, az Ed Woodról és az Ollókezű Edwardról? A címek alapján ezek keltették fel az érdeklődésemet, de a többi filmet is szívesen megnézném, csak szeretnék véleményeket kapni róluk. Továbbá nagyon szeretem Tim Burton rendezőt. Szeretem a kalandfilmeket, Az Álmosvölgy legendáját meg igazából nem találtam valami félelmetesnek.. Ezek információk ismeretével szeretnék ajánlókat, véleményeket.

Az ajánlásokat előre is köszönöm!


2012. febr. 7. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Karib-tenger kalózai *-* az egyik kedvencem :D ugyan még csak az első 3 részét láttam de mind jóóó ;)
2012. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
OLLÓ KEZŰ EDWARD!!!! Nézd meg, én imádom ezt a filmet. :D Továbbá nézd meg a "Közellenségek/Public Enemy" című filmed, abban Jhon Dillinger-t alakítja, nagyon jó film. A Sweeny Todd - A Fleet street démoni borbélya film is állat, Tim Burton alkotás, azok mindig jók! Alíz csodaországban is jó volt, Johnny Depp részéről, irtó jó színész. Rumnaplót még nem láttam, de állítólag nem alakított most olyan jót. Meg lesz majd egy olyan filmje, amiben vámpírt alakít majd! =D Azt nagyon várom már! Hirtelen így ezek jutottak szembe, remélem segítettem valamit
2012. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Segítettél, köszönöm! De a további véleményeket is várom!
2012. febr. 7. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Állítólag az új filmje, ez a rumnapló jó. Én még nem láttam, de nézd meg ha gondolod.
2012. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és én ndorodok az ollókezű edwardtól, pedig csak a reklámját láttam, de még attól is rosszul vagyok.
2012. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Rumnapló még nagyon új, de mivel a Félelem és reszketés Las Vegasban előzménye, biztos meg fogom nézni.(mivel nekem a Johnny Depp filmek ott kezdődnek).

Nagyon jó még a titkos ablak, a betépve, a kilencedik kapu.(mind eléggé elvont film).

De én az összes J.D. filmet szeretem, úgyhogy nézd meg te is mindet.:)

2012. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Ollókezű Edward szerintem nagyon jó film. A pokolból is tetszett nekem.
2012. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem az első Depp film a Holt idő volt és tetszett de ott van még a félelem és reszketés Las Vegasban

amit viszont sajnálok h nincs szinkronizálva a Halott ember című filmje.de egyébkén szinte minden filmje nézhető mert jó színész és elég megválogatja a filmszerepeket!

2012. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az asztronauta felesége
2012. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ja, egyébként 13/L.
2012. febr. 8. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!