Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto VS Ichigo! Ki győzne...

Naruto VS Ichigo! Ki győzne csatában?

Figyelt kérdés

Bármi megengedett : Kyuubi erő,akár 4 farkú is,9 farkú is,amikor elszívja csak az erejét (gyengébbeknek amikor sárgán világít)

megengedett Ichigonak a végső Gechuja Tensou,a fullbring a kard.

És nincsenek játékszabályok,minden bevethető. Hajjrá! Ki győzne?


2012. febr. 9. 20:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
szerintem Naruto győzne:D a 9 farkú ha eggyet csap a farkával,kilapul mint a palacsinta!
2012. febr. 12. 14:04
 12/21 anonim ***** válasza:
De most tessék belegondolni, hogy mikor Lepke-Ájzen tájcsóval harcolt Ichigo már suhintásokkal lecsapta a HEGYEKET(!!!) és még ezenkívül mittom én mennyi erőt kaput a hosszú fekete bozonttal, viszont ha jelenlegi helyzet állna fent, igaz, hogy nem vagyok Naruto fan, de a fullbringjét szerintem még Byakushi is simán lecsapná, talán bankai nélkül...sőt sztem még Yachiru is leverné, menőbb volt halálistennek, de ááá bakker miért nem varázsolták elő valamelyik nagyonokos tájcsót vagy vmi erős embörkét aki legyengíti azt a kis pillangó állatot aztán lezárják. Ichigo meg olyan erős maradt volna, hogy simán mehetne ő is tájcsónak valamelyik megüresedett posztra...
2012. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szóval fullbringgel Naruto, bozonttal Ichigo győzne(előző voltam)
2012. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Naruto!Shippuuden ***** válasza:
Van egy video mejben azt mutassa hogy Ichigo legyozi narutot!!De narutorol csak azt mutassa hogy a rokademon erelyevel harcol csak !! De van masik is pl amikor narutonak csak a Naruto reszet mutassa amikor meg kicsi nem pedig a shippuudent !! Szoval ez egy nagy csalas... Naruto szerintem a Remete formaban siman leverne Ichigot es a Bankai Ichigot is.De ha Ichigo felveszi a maszkot akkor naruto hasznalja a bujju formajat mejet Bee tanitott neki es azellen Ichigonak Semmi eselye... Szoval a kerdesre a valasz egyertelmu Naruto Gyozne!!!
2012. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nagy lóf@szt!

SpongyaBob laposra agyalja mindkét bizb*sz japán kölyköt. :)

2013. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

spongyabob inkább halálra röhögtetné őket a sok hülyeségével xD

egyébként rintem Naruto nyerne

2013. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szerintem Ichigo a Mugetsu formában simán legyőzné Narutot és Mangában még nem is láttuk Ichigó Bankai-ját mióta két kardja van.
2014. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2014. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ki olvassa a Narutó mangát? Na Rikudou sennin erejével senki nem veheti fel a versenyt, ezt az erőt Naruto is megkapja, úgyhogy simán veri Ichigót
2014. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 ricsy7111 válasza:

A roka erejèt elfelejtetted narutobol !

Narutonak sima ügy lenne!

2015. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!