Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Feltűnt már valakinek hogy...

Feltűnt már valakinek hogy Törpilla az egyetlen csaj a faluban?

Figyelt kérdés

És hogy a későbbi részekben lesz négy kicsi törp, azok közül az egyik papának szólítja Törpapát? Ezek szerint Törpapa is meghúzta Törpillát?

És szerintetek Törpojáca meleg? Tudjátok ő az a fiú törp aki egyfolytában tükörben nézegeti magát.

Most hogy felnőttem feltűnnek ezek a furcsaságok :D



2012. febr. 10. 19:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy a Törpojáca is,de én mindig Okoskát gondoltam b'zinak.
2012. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mus musculus ***** válasza:
'Most hogy FELNŐTTEM'... xDD
2012. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Először is, ez a kérdés nem ide való.

Másodszor, a papa nagypapát is jelenthet sőt általában azt jeleni.

Harmadszor, ha ismernéd a mesét tudnád, hogy Tőrpillát Hókuszpók készítette és utána Törppapa tette változtatta őt jóvá, mert eredetileg gonosz volt.

Felnőttél, látjuk igen.

2012. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
szerintem,még mindig nem nőttél fel
2012. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül. A többi törpnek ki az anyja? Törpirit és a többieket örökbe fogadták egy másik faluból, mert a szüleik súlyosan áfonyafüggők voltak, és elhanyagolták szegény kis törpöket. Törpapa sajàtjaként bànik velük, és neveli őket. Törpojáca hetero, csak nárcisztikus. Emberek között is van ilyen pasi:D Remélem segítettem, hogy tisztán lásd a sztorit:D
2012. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mondjuk nem gondolkodtam, hogy hogyan is lettek a törpök,hiszen nincs 1 csaj sem köztük, aki öreg lenne, mint törp papa....

De ez csak egy gyerek mese,nem kéne kidolgozottságot remélni,mint amikor el kapja öket(sokszor van ilyen) a hókuszpók, vagy 200at szed fel,a ketrecben meg kb 20an vannak,evéskor meg megint 200an.Mert ez egy gyerek mese,ha a valóságban lenne hasonló falu(emberekkel)pilla lenne a falu qrváa.

2012. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az angol verzióban (azokban a részekben, amit nem szinkronizáltak le) szerepel egy nagyitörp nevű is. Így már három lány van.
2012. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de igazad van,hát bárki szólíthatja papának,vagy sak a szinkron hang hibázott
2018. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!