Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó szerelmes animéket?

Tudtok jó szerelmes animéket?

Figyelt kérdés
Semmi varázslat, meg cicafülek meg ilyesmi. Teljesen hétköznapi!! Jó grafikájú mint pl. Kaichou wa maid sama, nana, special A. a történet is lehet ezekhez hasonló de mást is elfogadok ha jó...
2012. febr. 11. 12:58
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
SZia! én ajánlom neked az inuyasha-t,vampire knight,és a vadmacska kommandó) én ezeket láttam eddig, mivel én is a szerelmes animéket szeretem.(és ezek nagyon jók) de ezen kívül ismerek még párat de nemigazán néztem őket(méz és lóhere,nana,lovely complex,romeo x juliet,) és amúgy te tudnál valami jókat ajánlani??
2012. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Paradise Kiss

Candy Candy

2012. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
első: én még ennél is egyszerűbbeket szeretnék. pl. vampire knight is kicsit sok nekem. de leírom üzibe amik az én kedvenceim.^^
2012. febr. 11. 17:11
 4/24 A kérdező kommentje:
a lovely complexnek, paradise kissnek és a candy candynek nem tetszik a megrajzoláa. a romeo x juliet pedig nem nekem való. bocsi, válogatós vagyok. =/
2012. febr. 11. 17:12
 5/24 anonim ***** válasza:

A Paradise Kiss-nek nem tetszik a rajzolása? xD lol. Akkor a Nana hogy tetszhetett Neked? Mindkét műnek az eredeti mangáját Yazawa Ai rajzolta... pont ezért ajánlottam, de mindegy, Te tudod. :)

Candy meg egy 1976-os anime, lehet, hogy ezért nem tetszik Neked a rajzolása.

Na akkor mit szólnál ezekhez: Itazura na Kiss, Ultra Maniac (mondjuk ebbe van egy kis magical-girl is)

2012. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de a Paradise Kiss máshogy van rajzolva mint a Nana. az első részét megnéztem.. Az Itazura na Kiss-nek is láttam az eslő részét de a sztori nem tetszik. xd az Ultra Maniac jónak tűnik azt felírom. :D
2012. febr. 11. 22:21
 7/24 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszik! :))

Ezekhez mit szólsz?

Kimi ni Todoke

Kareshi Kanojo no Jijou

Bokura ga Ita

2012. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ezeket már láttam. a kimi ni todoke a kevenceim között van. :)
2012. febr. 11. 23:29
 9/24 anonim válasza:

Nem annyira szerelmesek, de én nem hagynám ki őket:

Uta no Prince-sama Maji Love 1000%

La Corda D'Oro (ez a kettő zenés)

Skip Beat

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

2012. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a La Corda D'Oro-ban nem tetszik hogy hegedűs, de a többit felírtam.^^
2012. febr. 12. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!