Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók. Hogyan tovább?

Vámpírnaplók. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Aki látta már a 3x14. részt. Esthernek sikerül megölnie az ősi gyermekeit? Damon és Rebekah között kialakul vmi? Feltéve ha R. túléli anyja merényletét. És Stefan akar majd érezni újra?

2012. febr. 14. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos sehol nincs további leírás a filmről, max 1 perces videó a következő részről....


asszem könyvben meg lehet venni de még nem találtam magyarországon.

2012. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én leginkább a véleményetekre lennék kiváncsi :)
2012. febr. 15. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre még biztos nem halnak meg az Elsők, biztos ki fogják húzni az évad végéig, de az is lehet, hogy egyáltalán nem fognak "meghalni". Kicsit uncsi lenne nélkülük a sorozat. :D Elijah meg kimondottan pozitív karakter, kár lenne érte. Szerintem Damon és Rebekah között nem lesz semmi. Egyértelmű, hogy Damon még mindig Elenát szereti, bárhogy is bánt vele a lány. Rebekah meg inkább Matt felé húz, ez csak inkább egy kis feszültséglevezetés volt. Azt olvastam valahol, hogy a Damon-Elena dolog tovább fog fejlődni, hogy nem hiába kerülgetik egymást. Szóval elképzelhető, hogy az évad végére összejönnek. Abban viszont biztos vagyok, hogy a régi Stefan vissza fog térni, csak kérdés, hogy mikor? Nem lesz-e már túl késő, mert ha így folytatja, lehet, hogy Elena akkor már nem fog kérni belőle.
2012. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De sztem nem is állandóan az eredetiek körül kéne forognia mindennek. hát sajnálnám Damont is mert tényleg sokat változott, Elena visszahozta az emberségét. de Stefanért is kár lenne, mert ő illik igazán Elenához. Damon-Rebekah jó lenne :) viszont Klaus-Caroline kapcsolat ellen tiltakozom. Tyler kell neki :) Bonnie és Jeremyt is sajnálom, jók voltak együtt (:
2012. febr. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!