Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed az utolsó...

Mi a véleményed az utolsó Vámpírnaplók részről? (3*14, Dangerous Liaisons)

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
még nem néztem meg,de ha már fent van akkor megnézem
2012. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Imádtam! Az egész rész nagyon tetszett, de a végén a Damon-Rebekah jelenet, az mindent vitt.

Kapcsolatok: baromi dühös vagyok Elenára, hogy maga sem tudja eldönteni, mi a francot akar, és hogy ilyen csúnyát beszólt Damonnek. Eddig nagyon szerettem volna, ha Elena és Damon összejönnének, mert úgy gondoltam Damon dolgozott a kapcsolatért, de ezek után azt mondom, maradjon csak Stefannal és ne bántsa Damont. Damon jöjjön össze Rebekahval, sokkal jobb köztük a kémia és sokkal jobban összeillenek.

Esther téma: Nem akarom, hogy megölje az Ősieket, ők a gyerekei! Ha azért, mert vámpírrá változtatta őket haragszik rá a természet, akkor azért, hogy megöli őket, azért nem fog? Különben is nagyon megszerettem Klaust és Rebekaht már az évad elején, nehogy már meg kelljen halniuk ilyen hamar! :( Remélem a tesók kitalálnak valamit, hogy keresztbe tegyenek az anyjuk tervének.

2012. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztosan ki fognak találni valamit. Láttad a 3*15-ös rész promóját?
2012. febr. 11. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttam :) Kavarnak rendesen. Remélem megmenekülnek :P
2012. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fú, nagyon imádtam. Én se akarom, hogy Esther megölje a gyerekeit. Annyira megszerettem Rebekah-t, Elijah-át és Klaust is. És ebben a részben Klaus... Vááá... :) Az volt a legjobb mikor küldte a rajzot Caroline-nek és írta neki, hogy köszöni az őszinteségét. Annyira megkedveltem, nehogy már meghaljon! Meg ez az Elena féle beszólás Damon felé. Ez nem volt szép. Stefan meg legyen már újra a jófiú, már megszoktam, hogy olyan, így olyan más, ez így nem jó.... :)

Na befejeztem, igaz tudnék még írni.

2012. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádtam!!! szerintem eddig ez az egyik legjobb rész! Főleg a végét amikor Damon lefeküdt Rebekkahval... jólenne ha már végleg ki ábrándulna Elenából, vagy télleg összejönnének, nem csaj játszadoznának... És azt is bírtam hogy Caroline mindig visszautasította Klaust, bár szerintem jó lenne ha összejönnének. Várom a folytatását ennek a résznek^^
2012. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!