Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Quantum Leap rajongók figyelem...

Quantum Leap rajongók figyelem! Miről szól az utolsó rész?

Figyelt kérdés
Nem igazán értettem az utolsó részt.megmagyarázná nekem valaki.főleg az utolsó jelenetet nem nem értettem amikor az asszonnyal találkozott és azt mondta neki h nemsokára visszajön a férje mert él.
2012. febr. 15. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem se jött át teljesen a lényeg kb annyi serintem hogy isten volt a bárban a csapos és ő megmondja neki hogy maga dönti el hogy hova ugrik az időben és bármikor hazamehetne ha akarna. A nő a végén AL volt neje mer Al eltünt a háború után és mire hazaért ujra férjhez ment a nő ezt javítja ki avval amikor megjelenik nála és tudtára adja hogy al jól van és haza fog menni. Végül ő sosem tér haza mert igazából más embereken akar segíteni a lelke mélyén. Hát nekem kb ez jött le belőle.
2012. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen párszor megnéztem én is és rájöttem az utolsó jelenetre.

az Istenes dolgot pedig úgy értelmeztem h a való életben Sam Beckett aznap halt meg és azért ugrott pont a születése pillanatába.mert ah értelmeztem onnantól kezdve nem mások testébe ugrott át hanem saját személyként utazott tovább.vagy nemtudom:)


de azért tetszett ez a rész is ah az egész sorozat is.

2012. márc. 9. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát valóban elég zavaros a vége. Az biztos, hogy a végén segít AL-nek, hogy a régi felesége ne hagyja el. Ezt értem, de azt már kevésbé, hogy miért volt hasonló a nevük az embereknek. Ki volt az a férfi, aki ugrott?! A szakállas férfi (gushi) miért nézett ki a tükörben máshogy? És a csapos tényleg Isten volt? Miért pont a születésnapjára ugrott vissza magába?
2014. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!