Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc koreai drámátok?

Melyik a kedvenc koreai drámátok?

Figyelt kérdés
Én kettőt láttam eddig: a Playful kisst és a Bad guyt, és mindegyiket nagyon szeretem.
2012. febr. 19. 11:40
 1/5 anonim válasza:
Nekem a kedvencem a Boys Over Flowers ,alig bírtam kivárni mi lesz a vége...imádom <3
2012. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont abba fogok ma belekezdeni :D
2012. febr. 21. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem eddig a You are beautiful volt de most nézem a My girlfriend is a gumiho-t és egyszerűen imádom :DDD
2012. márc. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a You're beautiful a legnagyobb kedvenc <3 de a Secret Garden és a Love Rain is nagy kedvencek..^^
2012. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Riki_0913 válasza:
City Hunter a legnagyobb kedvenc, de az összeset szeretem, amit eddig láttam. Jó volt még nagyon a The King 2 Hearts, Gu Family Book, You've fallen for me, Boys Over Flowers, Playful Kiss, You're Beautiful és sorolhatnám hosszasan.
2014. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!