Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liars. Szerintet...

Pretty little liars. Szerintetek ki "A"?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 11:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy A több ember....vagy legalábbis vannak segítői. De tutira valaki olyan akiről abszolút nem gondolnánk.
2012. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
igen mi is ezt gondoltuk az egyik barátnőmmel. : DD
2012. febr. 25. 20:44
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

a könyvben mona, de a sorozatban biztos nem, mert ő is kap üzeneteket. jenna szerintem nem, mert az túl egyértelmű lenne. garett sem, mert az első évadban nincs is benne a sorozatba. valaki olyanra kell gondolni aki már az első részekben is benne volt. mint noel kahn.

és szerintetek ki hal meg a 2. évad utolsó részében. szerintem hanna vagy jenna, mert láttam egy előzetest, amiben fölrobban egy hely, és bent volt jenna és hanna is.

2012. febr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Pár résszel ezelőttik azt gondoltam hogy Ezra, most inkább úgy gondolom hogy Wren... Azt mondták, hogy nagyon meglepő lesz, hogy ki A, szóval bármit el tudok képzelni :D
2012. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, de szerintem is vannak segítői.

Hannát csak nem ölik meg, inkább Jenna-t. De szerintem Hanna anyja hozzájárul A kiderítéséhez

2012. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Azt írták, egy szeretett karakter fog meghalni.

Szóval nem hiszem hogy Jenna lenne az :)

2012. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nee :'(( de gondolom a 4 lány közül egyik se ugye? am én még mayára is gyanakodnék.. de... igazából már mindenkire... tényleg nem lehet tudni : O
2012. márc. 6. 19:57
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

- valaki hiányozni fog (eltűnt) = ez gondolom Maya

- valaki meghal

- kiderül ki A


Ilyet írtak... Gondolom a hiányzó személy és aki meg fog halni nem ugyanaz szóval nem Maya lesz. Végül is bárki lehet akár a szülők közül is... A négy lány közül meg nem hiszem hogy kiiktatnának bárkit is, az úgy már nem lenne ugyanaz =/

2012. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
már teljesen összezavarodtam.. tényleg nem lehet tudni... várom még a "gyanúsítgatásokat" ^^
2012. márc. 7. 19:42
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
láttam a 23 részt, és abban tényleg robbant a ház (jason háza). jenna bent volt, de nem halt meg, mert hanna kimentette. a 24 részben kiderül, hogy jenna látni fog-e a műtétje után, és a 25ben kiderül ki A, meghal valaki, és láthatjuk az első ezra ágyjelenetet :DD
2012. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!