Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 20 éves létemre miért szeretem...

20 éves létemre miért szeretem annyira a 80-as évekbeli sorozatokat?

Figyelt kérdés

Ugye azok a sorozatok, már legalább 6-8 évesek voltak amikor születtem, sokan a mai ostoba sorozatokért őrülnek meg, de nekem azok nem nagyon tetszenek, ellenben ezeket a 80-as évekbelieket imádom. Meg persze a Bud&Terence filmek.


Miért lehet ez?


Amúgy ezeket imádom: MacGyver, Knight Rider, Szupercsapat, néztem a Baywatchot is, meg még rengeteget, de ennyi jut most szembe, mert ezek voltak a legjobbak számomra. Ma is imádom ezeket.


2012. febr. 26. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mert akkor még tudtak sorozatokat csinálni
2012. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem vagyok egyedül, és nem csak szerintem voltak k.rva jók azok a sorozatok :)


Ma már sok sorozat csak hulladék, meg a mexikói romantikusokat nyomatják nagyon.

2012. febr. 26. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
én például nem csak a sorozatokat de a filmeket is sokkal jobban szeretema 70-90 évekből.meg a színészek is jobbak mint a maiak.a legtöbb mai színésznek semmi egyénisége sincs nem is beszélve a mai szar filmekről amiket ma csinálnak.
2012. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meg a mostaniak csak majmolják egymást, szánalmas favicceket próbálnak eladni viccként, holott k*rvára nem vicces
2012. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ott van pl a Terminator című film is, az 1-2 tök jó, a 3-4 már erőltetett nagyon...
2012. febr. 26. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert a régebbi filmeknek és sorozatoknak sokkal több "lelke" volt vagy hogy mondjam, mellé pont ezek azok a sorozatok amiket itthon nyomattak a 90es években kiskorunkban:D Volt egy kis fáziskésés mire ideértek a műsorok...:D
2012. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hangulatuk miatt.
2012. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 H. Bela válasza:
Mert kirrrrrrrrrrrrrrrályak!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!